HarsányiZoltán

Harsányi Zoltán: Motorhiba a döntő végén

Úgy tűnik, a kilencszeres magyar ralikrosszbajnoknak ebben a szezonban nem adatik meg problémamentes verseny, ő maga úgy fogalmaz, az elmúlt 10 évben nem akadt annyi gondja, mint idén. Greinbachban, az országos bajnoki és közép-európai zónabajnoki versenyen úgy tűnt, végre összeáll minden – a döntő utolsó két köréig.

Harsányi Zoltán: Az autó változatlan, a célok is

Bár a korábbi tervek szerint a hosszú szünet után már új autóval vágott volna neki a ralikrossz országos bajnokság greinbachi fordulójának, a kilencszeres magyar bajnok, Harsányi Zoltán marad a jól bevált Mitsubishi Lancer Evo V-nél. Az RXC Technics Motorsport versenyzője szeme előtt ettől függetlenül továbbra is ugyanaz a cél lebeg: versenyt nyerni és harcolni a bajnoki címért.

Harsányi Zoltán: Életben a remények

Mármint a bajnoki remények. Bár Harsányi Zoltán első idei győzelme még mindig várat magára, ám a kilencszeres magyar bajnok pilóta a nyirádi versenyen is kihozta a maximumot sokat látott Evo V-ös Mitsubishijéből

Harsányi Zoltán: A cél változatlan

Az RXC Technics Motorsport kilencszeres magyar bajnok ralikrossz versenyzőjének a most hétvégén sorra kerülő nyirádi zóna- és magyar bajnoki futamon is ugyanaz lesz a célja, mint az összes eddigi versenyen: idei első győzelmének megszerzése.

Harsányi Zoltán: Már felléptünk a dobogóra

Bár a remélt győzelem elmaradt, de szinte ezzel felérő második helyet szerzett a 2015-ös Országos Nyílt Ralikrossz Bajnokság harmadik fordulóján, a pünkösdi RabócsiRing-i versenyen Harsányi Zoltán.

Harsányi Zoltán: Győzelemre fel!

Rég nem indult már olyan balszerencsésen versenyszezon az RXC Technics Motorsport kilencszeres magyar bajnok versenyzője számára, mint az idei, de Harsányi Zoltán célja változatlan.

Harsányi Zoltán: Elmaradt a végső ütközet

Az RXC Technics Motorsport kilencszeres magyar bajnoka, Harsányi Zoltán számára folytatódott a balszerencsés sorozat, így az FIA Közép-Európai Zóna Bajnokság és a Ralikrossz Nyílt Országos Bajnokság második, máriapócsi fordulójának döntőjében ezúttal sem volt lehetősége megkergetni a többieket a győzelemért folyó harcban.

Harsányi Zoltán: Győzelemre éhesen

Az RXC Technics Motorsport kilencszeres magyar bajnoka számára egy furcsa közjátékkal indult a 2015-ös versenyévad, de Harsányi Zoltán az előttünk álló húsvéti hosszúhétvégén, a RabócsiRingen győzelemmel lépne túl a történteken.

Harsányi Zoltán: És mikor lesz a döntő?

Meglehetősen keserű szájízzel távozott a 2015-ös Ralikrossz Országos Bajnokság, valamint az FIA Közép-Európai Zóna Bajnokság, az osztrák, cseh és szlovák nemzeti bajnokság nyitófordulójáról az RXC Technics Motorsport csapatának kilencszeres bajnoka, Harsányi Zoltán.

Harsányi Zoltán: Nyerni megyünk!

Az RXC Technics Motorsport kilencszeres magyar bajnoka győzelemre éhesen indul harcba a 2015-ös Ralikrossz Országos Bajnokság hétvégi nyitófutamán, a Slovakiaringen, ahol jól bevált Mitsubishi Lancer Evo V.-ösével fog támadni.

Harsányi Zoltán: Egyre többen akarják a skalpomat!

Rohamléptekkel közeleg a 2015-ös szezon kezdete a hazai ralikrossz mezőny számára, hiszen három hét múlva, a Slovakiaringen rendezik az év első ob-futamát. Az RXC Technics Motorsport pilótáit a SuperCars mezőnyének átalakulásáról és céljaikról kérdeztük.

Harsányi Zoltán és az Evo V.: A verhetetlen páros

Ritka eset az autósportokban, hogy valaki 10 év alatt 12 bajnoki címet szerezzen, köztük 9 hazai és 3 nemzetközi összetett elsőséget, és még ritkább az, hogy mindezt egyetlen versenyautóval érje el.