Pitwall: Változik valami Breen halála után?

A tragédiák hetének híreit foglaltuk össze szokásos hétfő esti műsorunkban, de azért jó pár F1-es és nem F1-es témát is érintettünk: tartsatok velünk!

Tragikus balesetben elhunyt Craig Breen, legendáját gyászolja a magyar autóversenyzés – a fekete csütörtök, április 13. motorsportos hírei.

Döbbenettel, sokkszerű állapotban fogadta Craig Breen tragikus halálhírét a ralitársadalom: felfoghatatlan, ami történt.

Totális sokk: teszt közben elhunyt a Hyundai WRC-pilótája

Tragikus hír rázta meg a motorsport-világot: a Horvát Ralira való tesztelés közben balesetet szenvedett Craig Breen, és ennek következtében életét vesztette.

Finn Rali: Breen az élen, Hyundai 1-2

Craig Breen áll az élen a legendás Finn Rali első napját követően csapattársa, Ott Tanak előtt, de elképesztően szoros az állás az első öt helyen - Sebastien Ogier nem fér be ide.

Svéd Rali: Ogier győzött, Latvalának semmi sem sikerült

Nem történt meglepetés a Svéd Rali utolsó szakaszán, a világbajnok Sebastien Ogier ismét nyert és már két futam után meglépett riválisai elől - nagy eredményt ért el a Hyundai.

WRC: Így (nem) száll ki a Citroen

Egyre több részlet lát napvilágot a Citroen jövő évi projektjével kapcsolatban, mely során „négy pilótával nem vesznek részt” a bajnokság küzdelmeiben, s gőzerővel készülnek 2017-re.

ERC, Ír Rali: Craig Breen hibázott, de nyert

Craig Breen az utolsó előtti szakaszon hibázott, így ismét megközelítette Kajetanowicz, ám az utolsó szakaszon megtartotta első helyét, így megnyerte az idei harmadik ERC versenyt Észak-Írországban.

Breen vezet, Hideg és Botka kategória dobogón

Craig Breen zárta vezető helyen az ír ERC futam, a Circuit of Ireland első napját, azonban előnyét csaknem eladta az utolsó szakaszokon. A magyar versenyzők közül Hideg Krisztián és Botka Dávid is az ERC2 dobogós helyén áll.

ERC: Breen nyert, Botka lett a legjobb magyar

Ír győzelem született a 2015-ös ERC-szezon második versenyen, a Lett Ralin: Craig Breen a többi esélyes tegnapi hibája után simán nyert – a magyarok az 5-6. helyen zártak az ERC2-ben.

ERC: A szombat után Breen az élen

Az ERC idei második futama, a Lett Rali első versenynapját követően Craig Breen ötből négy szakaszgyőzelemmel és közel másfél perccel vezetett messze magasan a mezőny előtt.