2024. április 23. kedd

Scheider

WTCR: Tarquini bajnok, Michelisz negyedik a pontversenyben

Muller előtt felcsillant a remény, végül azonban az 56 éves olasz tizedik helyével is címet szerzett. Michelisz Norbert kiesett és dobogóra állt a két vasárnapi futamon, a bajnokságban pedig számos helyet javított.

Kirúgta a korábbi DTM-bajnokot az Audi

Szombat estére sajtótájékoztatót hívott össze a DTM legrégebbi tagja, a 17 szezont lehúzó Timo Scheider, hogy közölje: jövőre már nem versenyez a sorozatban.

DTM-botrány: Eltiltás, kizárás és pénzbírság

Nem vette félvállról a Német Motorsport Szövetség az Audi által a Red Bull Ringen kirobbantott botrányt. Büntették a kettős kilökésért felelős pilótát, a csapatfőnököt és a márkát is.

Scheider kérése: Csak a családomat ne!

A hétvégén kirobbant DTM-botrány okán számos kritikát kell az Audi-versenyző Timo Scheidernek lenyelnie. A német csak egyet kér: saját és főnöke családját hagyják ki az egészből.

„Lökd ki!” – Ekkora botrányt már rég láttunk

„Remélem, hogy ezt mindenki megírja és a jövő héten senki nem vesz Audit” – mondta dühében Pascal Wehrlein, akit a gyanú szerint a vezetőség utasítására lökött ki tegnap Timo Scheider társával együtt.

DTM: A svéd esőember

Mattias Ekström pole-ból esős versenyt nyert a Red Bull Ringen, hárítva Gary Paffett támadásait, már a bajnokságot is ő vezeti. Az utolsó körben Scheider egy mozdulattal két riválist ütött ki.

F1-Archív: A Forma-1 lebeg Kubica szeme előtt

Szomorú Irvine, Jordant tesztelő Scheider, Schumacher a pole-ban, bírák előtt a BAR-Honda, Lauda Hamiltont tippeli világbajnoknak - ezek voltak az elmúlt 20 év F1-es hírei május 3-án.

De mit is csinál Vettel patrónusként?

Ezt a kérdést vetette fel a kétszeres DTM-bajnok Timo Scheider, aki nehezményezte, hogy a sorozat patrónusának kinevezett F1-es sztár ott sem volt a Formula-4 története első versenyhétvégéjén.