2024. május 6. hétfő

Madrid

Exkluzív: Ken Block a „cicik megmentéséért”

A madridi Gymkhana GRiD befejezéseként a legnagyobb sztárok zárt sajtótájékoztatót tartottak, ahol Ken Block új Gymkhana-videója mellett arról is beszélt, mire szánja a győzelméért kapott 10000 eurót.

GRiD Exkluzív – Blocknak nem volt ellenfele

A tavalyi vereség után Ken Block idén visszavágott, és fölényes teljesítménnyel nyerte meg a Supercars kategóriát a Gymkhana GRiD döntőn. A madridi közönség pazar show-t láthatott.

GRiD Exkluzív: Fehér füst és motorzaj

Holnap, azaz szombaton rendezik az év utolsó, egyben legnagyobb nemzetközi gymkhana-versenyét Madrid közelében – a csütörtöki médianapot követően ma már az autóké volt a főszerep.

Exkluzív: Versenyzőből popsztár – Shane Lynch

A Gymkhana GRiD-en több sokoldalú résztvevővel találkoztunk, de senkire nem igaz ez annyira, mint Shane Lynch-re, aki versenyzőből popsztár és színész lett, ám ma is csak a vezetés érdekli igazán.

Gymkhana GRiD Exkluzív: Sztárparádé Madridban

A madridi Gymkhana GRiD első sajtótájékoztatóján az eseményen megjelent legnagyobb sztárokat arról kérdezték, hogy mit várnak a dinamikusan fejlődő sorozat idei szezonzárójától?

GRiD Exkluzív: Ken Block a Formula-1-ről

A 2014-es szezon zárására Madridba érkeztek a gymkhana legnagyobb alakjai, köztük természetesen Ken Block is, aki többek közt arról is beszélt nekünk, szívesen kipróbálna-e egy F1-es autót.

Gymkhana GRiD – Kik lesznek ott Madridban?

Ken Block mellett az idei Dakar-győztes, a tavalyi salakmotor-világbajnok, az évtized legjobb driftese, egy egykori popsztár és egy X Games-aranyérmes is Madridba érkezik a hétvégi Gymkhana GRiDre.

Hétvégén újra Gymkhana GRiD Madridban

A Formula.hu a tavalyi évhez hasonlóan idén is a helyszínről számol be a madridi Gymkhana GRiD-döntőről. Alábbi cikkünkben áttekintjük, mit kell tudni a sorozatról és a hétvégi versenyről.

Ecclestone-nak nem kell két spanyol verseny

Az F1 ura tagadta Madrid érkezését, miközben kiemelte: neki ugyan nincs a csapatok hozzájárulására szüksége ahhoz, hogy egy évben 20-nál több verseny alkothassa a szezont.

Barcelona nem fél a madridi versenytől

Pár napja egy lehetséges madridi F1-es versenyről érkeztek sajtóbeszámolók. A barcelonai pálya vezetőségét, amelynek szerződése 2016-ban jár le, nem aggasztják ezek a hírek.

Jöhet Madrid, 2016-tól 20 feletti verseny

Bernie Ecclestone nemrég ismét arról beszélt, hogy az F1-es szezon hosszát a rekordot jelentő húsz verseny fölé emelnék, hiszen sorban állnak az új helyszínek a naptárba kerülésre várva.

Roma már novemberben a Dakar-sikerre készült

Tíz évvel motoros győzelmét követően Joan "Nani" Roma most először autóval is megnyerte a Dakar-ralit a Mini volánjánál. Amiről novemberben a Formula.hu-nak még álomként beszélt, most valósággá vált.