KissPálTamás

Kiss Pál Tamás az Eb-dobogót veszi célba

Nagy elhatározásokkal vág neki a 2017-es szezonnak a 25 éves miskolci pilóta: a hazai bajnokságban címet szeretne védeni, de nemzetközi színtéren is az abszolút élmezőnybe kerülne.

RX: Loeb ismét dobogón, peches magyarok

Svédországban a ralikrossz-világbajnokság mellett idén először mindkét magyar érdekeltségű Európa-bajnokság versenyzett. Szabó Krisztián nem jutott döntőbe, míg Kiss Pál Tamást kizárták onnan.

Ekström sorozata megszakadt, Kiss az Eb dobogóján

Totálisan dominálta a hazai pályán versenyző Andreas Bakkerud a ralikrossz világbajnokság norvég fordulóját, egyetlen futamon sem kapott ki mástól. Az Európa-bajnokságon magyar dobogós hely született.

Kiss Pál Tamás Ausztriában is legyőzhetetlen

Az országos ralikrosszbajnokság ezúttal hazánk határain kívül, Greinbachban vendégeskedett a negyedik forduló erejéig. Hiába próbálkoztak azonban osztrákok is: KPT megszerezte negyedik győzelmét.

Összefoglaló: Így zajlott Kiss Pál Tamás hétvégéje Máriapócson

Kiss Pál Tamás eredményes hétvégét zárt a ralikrossz országos bajnokság második fordulóján, Máriapócsón, most pedig megérkezett a húsvéti versenyek hivatalos összefoglalója is.

Ralikrossz-ob: Kettőből kettő Kiss Pál Tamásnak

A szezon második versenyét, a húsvéti máriapócsi viadalt újra KPT nyerte. A Super 1600 kategóriában az Eb-n szereplő Szabó Krisztián vendégeskedett, és orozta el a győzelmet.

Hét magyar a ralikrossz Európa-bajnokságon

A csütörtökön kiadott nevezési listán Kiss Pál Tamás és Szabó Krisztián mellett számos honfitársunk nevét megtalálhatjuk az Európa-bajnokság két kategóriájában.

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás győzelemmel kezdte az idényt

Az Európa-bajnokságon is induló versenyző a hazai széria nyitányát nyerte magabiztosan, a magyar bajnokot viszont sportszerűtlen magatartás miatt kizárták.

KPT: Világklasszis autóval a sikerek felé

Exkluzív interjút adott lapunknak a formulaautózásról a ralikrosszra váltó Kiss Pál Tamás, aki egy világbajnoki futamgyőztes autóval tör magyar bajnoki címre és Eb-dobogóra a 2016-os szezonban.

Kiss Pál Tamás a Ralikrossz Eb mellett az OB-n is indul idén

Tavalyi kategória váltása után idén két színtéren is megméretteti magát Kiss Pál Tamás, aki a Ralikrossz Európa-bajnokság mellett ott lesz az Országos Bajnokság futamain is.

Kiss Pál Tamás: Sikítás és ordítás a célban

Kiss Pál Tamás nem először indult a Szilveszter Ralin, mint mindig, most is sikerült az “alkalmi ” navigátorok arcára mosolyt csalnia.

Szujó Zoltán: „Remélem, túléljük a harmadik kanyart!”

Úgy tűnik, az idei, 17. alkalommal megrendezendő Szilveszter Rallye-n fontos szerepet tölthetnek be a navigátorok. A december 27-29 közötti évbúcsúztató versenyen ugyanis egyre több pilóta áll rajthoz olyan partnerekkel, akik csak ezen a versenyen ismerkednek majd meg az itiner diktálásával.