HunterReay

Rommá tört biztonsági autó és Hunter-Reay-győzelem az IndyCar vasárnapi versenyén Detroitban

Bizarr közjátékkal indult a 2018-as IndyCar-szezon detroiti duplafordulójának második futama, miután a pace car vendégvezetője elmért egy kanyart és ripityára törte a rá bízott Chevyt. A futamot végül Hunter-Reay nyerte.

A legszűkebb elit tagja lett újabb futamgyőzelmével Scott Dixon

Hetedik éve nem tud futamot nyerni a legkisebb Andretti az IndyCarban - helyette Scott Dixon diadalmaskodott, pályafutása során immár negyvenkettedszer. Ezzel felkúszott az örökranglista harmadik helyére, nem akárkik mellé.

IndyCar: Rossi nyert, elképesztően szoros a bajnokság

A volt F1-es Andretti-pilóta uralma alá hajtotta a Watkins Glen-i pályát, és karrierje második győzelmét szerezte a sorozatban, Josef Newgarden drámája után pedig izgalmas szezonzáró várható Sonomában.

Csapattársa nem segít örökké Alonsónak

Az első Indy 500-ára készülő Fernando Alonso természetesen minden támogatást megkap az Andretti Autosport versenyzőitől, egyikük azonban elmondta, ez nem fog örökké tartani.

Holtan találták Robby Gordon szüleit

Szörnyű tragédia történt az egykori IndyCar-pilóta, jelenleg népszerű Dakar-résztvevő Robby Gordon családjában. A rendőrség a versenyző apjának és mostohaanyjának holttestére talált kaliforniai otthonukban.

„Több verseny kell az USA-ba, nem csapat”

Az amerikai közönség és az F1 kapcsolatán mindig van mit javítani: az IndyCar-bajnok pedig úgy érzi, a Haas csapat nem fogja megszerettetni a nézőkkel a királykategóriát.

Az F1 tanulhatna a Bajnokok Tornájától?

Több Formula-1-es személyiség, köztük a gálaversenyen részt vevő Nico Hülkenberg is úgy gondolja, a királykategória példát vehetne a RoC-ról, hogy nézőbarátabbá váljon.

Justin Wilson kómában az IndyCar-baleset után

Az Andretti Autosport versenyzőjének sisakját a széria Ryan Hunter-Reay által megnyert poconói futamán találta el egy másik autóról származó törmelék. A friss hírek szerint kómába esett, állapota kritikus.

Megvan az idei 9. győztes az IndyCarban

Az Indy 500 tavalyi bajnoka remek győzelmet szerzett, az elsőt a tavalyi iowai diadal után - Graham Rahal negyedik helyével feljött a Montoya mögé a tabellán, és a balhé sem maradt el.

Barrichello az Indy 500 győztesével társul

A brazil ex-F1-es pilóta újabb kihívásra vállalkozott, a korábbi Indycar-bajnok, Ryan Hunter-Reay csapattársa lesz a nagy múltú daytonai 24 órás versenyen.