Hülkenberg

Ez volt a döntő faktor Magnussen elküldésekor

A Haas csapatfőnöke elárulta, hogy a kiegyensúlyozatlanság miatt döntött Kevin Magnussen elküldése mellett, mivel a jövőre érkező Oliver Bearman mellé szükség van egy biztos pontra.

F1Stat: Hamilton ismét átírta a rekordokat

Hat győztes 12 nagydíj alatt, három brit az első három rajtkockában, kilenc Hamilton-győzelem Silverstone-ban, Verstappen lehagyta Alonsót és Prostot – silverstone-i érdekességek és statisztikák.

Öt dolog, amit megtudtunk az F1-es Brit Nagydíjból

A Mercedes odaért, Hamilton még mindig a régi, a McLarennek meg kell tanulnia nyerni, a Ferrari befuccsolt, Hülkenberg az alsóház sztárja.

Felfújták a Verstappen–Norris incidenst – vélik az F1-es pilóták

Többen is Verstappen védelmére keltek a spielbergi eseményeket követően a mezőnyből. Ricciardo szerint mindenki tudja, hogy a holland keményen versenyez.

Így járt túl Perez eszén Hülkenberg az utolsó körben

A legvégén a mexikói a Haas elé került, a német azonban visszaelőzte a Red Bullt az F1-es Osztrák Nagydíjon. Komatsu szóhoz sem jut az eredménytől.

F1-Archív: Egymillióra büntették a Ferrarit

Hülkenberg Le Mans-i győzelme az F1-es pilóták minőségére mutatott rá, nem versenyezhet a McLaren új autója, Barrichello szenzációs pole-t szerzett a Stewarttal: ezek voltak június 26. hírei.

Álmodozás, sok pénz, sérült fotós – vasárnapi F1-es hírek

Formula-1-es szempontból csendes napunk volt néhány nyilatkozattal. Más szériákban azonban zajlottak a futamok: WRC, MotoGP és rövidre szabott nürburgringi 24 órás is volt ma.

„Ostobaság és szükségtelen volt” – Hülkenberg a balesetről

Az F1-es Monacói Nagydíj legnagyobb rajtbalesetének harmadik, szenvedő alany szerint könnyedén el lehetett volna kerülni Magnussen és Perez ütközését.

Így segített Hülkenberg Verstappen pole-jában

Közös csapatmunka érdeme a címvédő imolai F1-es rajtelsősége, de a Q3-as körében a Haas által nyújtott szélárnyék is döntő jelentőségű volt.

A Haas mindent megtett Hülkenberg maradásáért

Nem hiszi, hogy a maradásáért mindent megmozgató csapat innentől Magnussen mögé szorítaná őt – Nico Hülkenberg bízik abban, hogy korrektül csinálják végig a szezont a Haasszal.

Newey a fő téma Miamiban – csütörtöki F1-es hírek

Egy év múlva már új csapatnál dolgozhat Adrian Newey, aki Hamilton ferraris kívánságlistájának első helyén áll. A Miami Nagydíj sajtónapjának hírei.

Váratlanul érte Zhout a Hülkenberg-bejelentés

Egy hely elkelt annál a csapatnál, ahol a kínai jelenleg versenyez, ennek ellenére állítja: lesznek lehetőségei, hogy az F1-ben maradjon. Az Alpine-t is említette.