F3

Retro – Legenda született: Kesjár Csabára emlékezünk

1962. február 9-én született Kesjár Csaba, a magyar autósport első olyan versenyzője, aki F1-es autót vezetett. A nyolcvanas évek tinibálványára és idoljára emlékezünk.

Norvég győzelem, egyetlen pont a tabella élén

Dennis Hauger nyerte az F2-esek hungaroringi sprintjét, miközben Vesti előnye egyetlen pontra olvadt Pourchaire előtt. Az F3-ban Gabriele Minié volt a szombat.

Berta Benjamin a nagyok nyomdokaiba lép a Motoparknál!

A tavalyi Euroformula Openben tett kitekintés után Berta Benjamin idén is elindul a nívós Formula-3-as bajnokság hungaroringi hétvégéjén.

Rajt előtti dráma és norvég siker az F2-es sprinten

Már a start előtt elvérzett a bajnokság éllovasa az F2 szombati futamán. A Red Bull-juniorok kettős győzelmet arattak, az F3-ban a Williams akadémistái taroltak.

Logan Sargeant: Valódi tehetség vagy újabb pénzes gyerek?

Képességei miatt választotta a Williams 22 éves újoncát, vagy elődjéhez, Latifihez hasonlóan szponzori háttere volt a döntő, esetleg amerikai nemzetisége segítette az F1-be?

Ferrari-bemutató és kísertetjárta Mercedes - csütörtöki hírek

Megtudtuk, mikor érkezik a 2023-as Ferrari, ahogyan azt is, hogy szokatlan helyen ránthatják le a leplet az autóról. A Mercedesnél szellem kísért.

Véget ért a 2022-es szezon Tóth László és a Formula-3-as mezőny számára

Az elmúlt hétvégén az olaszországi Monzában véget ért az FIA Formula 3-as bajnokság idei szezonja, amelyet egy, még ebben a versenysorozatban is ritka háromhetes erőltetett menetet zárt le. Az idény utolsó egyharmadát ugyanis három egymást követő hétvégén rendezték, a sorban pedig Spa és Zandvoort után Monza volt az utolsó állomás.

Piros zászlós végjáték, Martins az F3 bajnoka

Balesettel és megszakítással ért véget a Formula-3 monzai idényzárója, amelyen percekig nem lehetett tudni, ki is lett a bajnok: végül Victor Martins egy időbüntetéssel együtt is feljutott a csúcsra.

Olaszországban zárja az idényt Tóth László és a Formula-3-as mezőny

A hétvégén sorra kerülő Formula 1-es Olasz Nagydíj betétprogramjaként rendezik meg az FIA Formula 3-as bajnokság idei szezonjának utolsó fordulóját Monzában, ahol rajthoz áll a 30 fős mezőny magyar tagja, Tóth László is.

Hollandiában versenyez a hétvégén Tóth László és a Formula-3-as mezőny

A hétvégén sorra kerülő Formula 1-es Holland Nagydíj betétprogramjaként rendezik meg az FIA Formula 3-as bajnokság idei szezonjának utolsó előtti, nyolcadik fordulóját a néhány éve felújított, döntött kanyarjairól is híres Zandvoortban, ahol rajthoz áll a 30 fős mezőny magyar tagja, Tóth László is.

Belgiumban folytatódik a Formula-3-as idény Tóth Lászlóval a mezőnyben

A csaknem egy hónapos nyári szünet után a hétvégén sorra kerülő Formula 1-es Belga Nagydíj betétprogramjaként rendezik meg az FIA Formula 3-as bajnokság idei szezonjának hetedik fordulóját a legendás Spa-Francorchamps-ban, ahol rajthoz áll a 30 fős mezőny magyar tagja, Tóth László is.

Hazai pályán versenyez a Formula 3-as mezőnyben Tóth László

A hétvégén sorra kerülő 37. Formula 1-es Magyar Nagydíj betétprogramjaként rendezik meg az FIA Formula 3-as bajnokság idei szezonjának hatodik fordulóját a mogyoródi Hungaroringen, ahol így hazai környezetben áll rajthoz a 30 fős mezőny magyar tagja, Tóth László.