Daruvala

Formula-2: Két Red Bull-junior a dobogón

Ayumu Iwasa nyerte az F2-es sprintfutamot, ezzel visszatért a bajnoki összetett élére. A pole-pozícióból induló Isack Hadjar az élről állt ki motorprobléma miatt.

F2: Óriási izgalmak a dzsiddai sprinten

Biztonsági autót, balesetet és izgalmas csatákat hozott a juniorkategória szaúdi sprintversenye, amely végén Iwasa állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

F2: A büntetéseket követően Sargeant-győzelem

Logan Sargeant ölébe hullott a győzelem a spielbergi főversenyen, miután az előtte befutó Richard Verschoor–Jehan Daruvala párost a felügyelők különböző szabálysértések miatt büntetésekkel sújtották.

Daruvala nyert, Piastri az F2 bajnoka

Abu Dhabiban már az első futamon eldőlt a 2021-es bajnoki cím: Oscar Piastri a tizedik rajthelyről az utolsó dobogós pozícióba felzárkózva döntötte el a szezon kimenetelét.

Az indiai Verstappen álma a Force India

A 16 éves mumbai-i versenyző gokartról vált együléses autókra, a csapatfőnök Vijay Mallya szerint ő lehet a Formula-1 következő indiai versenyzője.