Castroneves

Sztárparádé Montoya gokartversenyén

Az IndyCar-szezon augusztusi befejeződése után nem csoda, hogy Juan Pablo Montoyának már hiányzott egy kis versenyzés, és a hétvégén meg is nyerte azt a gokarteseményt, amit ő maga szervezett.

Ki hogyan lehet bajnok az IndyCarban?

Magyar idő szerint vasárnap este 23 órakor rendezik az IndyCar szezonzáróját Sonomában, cikkünkben összeszedtük, milyen kimenetelek lehetségesek a bajnok címet illetően.

Castroneves a pole-ban, Montoya csak a 19.

Hármas sikert aratott a Penske az IndyCar Poconóban rendezett idei utolsó előtti versenyhétvégéjének időmérőjén, ám a köreit elrontó Juan Pablo Montoya nincs köztük, ő a mezőny végén landolt.

Újabb elszálló autó Indianapolisban

Két nap alatt három nagy bukás történt az Indy 500 edzésein, ráadásul Newgarden balesete szinte lekopírozta Castroneves egy nappal korábbi incidensét: repkednek az autók az egyes kanyarban...

Montoya az élen az Indy500 tesztjén

Vasárnap megkezdte hivatalos felkészülését az IndyCar mezőnye a legendás 500 mérföldes indianapolisi versenyre. A kollektív teszt első napját az ex-F1-es Juan Pablo Montoya zárta az élen.

Új győztest avattak az IndyCarban

Az IndyCar idei negyedik, a Barber Motorsport Parkban rendezett versenyén Josef Newgarden pályafutása első győzelmét szerezte, míg a nap legbalszerencsésebb versenyzője Helio Castroneves lett.

Dixon nyerte az IndyCar Long Beach-i futamát

Egy szerencsés bokszkiállásnak köszönhetően a háromszoros IndyCar-bajnok diadalmaskodott Long Beach-en, Helio Castroneves és a remekül védekező Juan Pablo Montoya előtt.

IndyCar: Montoya két századra a pole-tól

A Penske csapat fölényes elsőségét hozta az IndyCar Long Beach-i hétvégéjének időmérő edzése. Castroneves új körrekorddal szerezte meg a pole-t, két századdal megelőzve az ex-F1-es Montoyát.