„Nem is beszéltünk Piquet-vel” – Briatore még mindig tagadja a Crashgate-et
https://formula.hu/parc-ferme/39416
Flavio Briatore továbbra is állítja: nem ő kérte meg anno Nelson Piquet Jr.-t a 2008-as Szingapúri Nagydíj előtt, hogy csapja szándékosan falnak az autóját, hogy a bokszkiállását éppen előtte teljesítő renault-s csapattárs, Fernando Alonso jól jöjjön ki a safety caros periódusból (amely alatt Felipe Massa elrántotta a tankolócsövet a bokszutcában, ami miatt másfél éve kvázi a 2008-as vb-címért perel az egykori ferraris). A spanyol annak idején megnyerte a futamot, de Piquet csak egy évvel később állt elő azzal, hogy a csapatfőnök Briatore utasítására idézte elő a saját balesetét. Briatorét és a technikai igazgató Pat Symondst eltiltotta az FIA – előbbit örökre, utóbbit öt évre –, ám ezt a döntést később felülírták.
A jelenleg Oliver Oakes távozása után az Alpine csapatvezetői teendőit ellátó Briatore a Corriere olasz lapnak adott friss interjújában épp erre hivatkozva tagadta ismét, amit ifjabb Piquet állított róla: „Ő és én soha nem beszéltünk, sőt a francia bíróság hatályon kívül is helyezte az FIA által kiszabott eltiltást, és még szimbolikus kártérítést is megítéltek nekem” – fogalmazott Briatore, aki azt is elmondta, hogy azóta sem beszélt a brazil pilótával: „Nem, nem érdekel. Akkor sem igazán beszéltem vele sokat, amikor nálam versenyzett.”
Briatore megjegyezte: „vicces”, hogy ugyanaz az FIA-elnök, nevezetesen Max Mosley tiltotta el a Crashgate-ként elhíresült incidens után, aki 1994-ben az ő értelmezése szerint keresztbe akart tenni neki, Michael Schumachernek és a Benettonnak. Hozzátette: az eltiltását követő távozásakor már eleve belefáradt az F1-be.

fotó: DPPI
Kimi Raikkönen címmel jött ki egy magyar dal
https://formula.hu/parc-ferme/24297
Nektek hogy tetszik és szerintetek mennyi köze van Raikkönenhez?
Gokartozni vitte három rajongóját Carlos Sainz
https://formula.hu/parc-ferme/24294
A videó leírása alapján még az előző év végén került sor az eseményre, amelyen a spanyol F1-es pilóta és több újságíró mellett három rajongó is lehetőséget kapott a gokartozásra:
Pillants be egy nagydíjhétvége kulisszái mögé Alexander Albonnal!
https://formula.hu/parc-ferme/24293
Az F1 YouTube-csatornájának sorozata a Red Bull pilótájának egy napját kísérte figyelemmel még a Brazil Nagydíjon (a videó csak átkattintás után indul!):
„Eh, a szimulátorokat egy kutya is el tudná vezetni!” – És tényleg!
https://formula.hu/parc-ferme/24292
Legalábbis a videóban szereplő kutyus azt a pár kanyart egész jól abszolválta a melbourne-i Albert Parkban… Beszédes egyébként George Russell és Sergio Perez kommentje is az F1 Instagram-posztja alatt:
Baráti ölelkezések, parázs szóváltások a leintés után
https://formula.hu/parc-ferme/24291
A futamok és a pódiumceremóniák közötti pillanatokból készített top 10-es válogatást a Formula-1 hivatalos YouTube-csatornája, amelyből többek között azt is nyomon követhetjük, hogyan változott az évek során Lewis Hamilton és Nico Rosberg kapcsolata: 2008-ban Ausztráliában még kis túlzással egymás nyakába ugrottak, hét évvel később Austinban aztán jött a hírhedt sapkadobálás… (A videó a YouTube-ra átkattintva indul!)
Hét percbe sűrítve az idei Dakar leglátványosabb pillanatai
https://formula.hu/parc-ferme/24290
Íme, a 2020-as, első szaúd-arábiai kiírás hivatalos összefoglaló klipje:
Baleset miatt csak kilencedik lett Bottas a lappföldi ralin
https://formula.hu/parc-ferme/24289
Nem úgy sikerült az Arctic Rally Lapland Valtteri Bottas számára hazájában, ahogy remélte. A decemberben Paul Ricard pályán első raligyőzelmét szerző finn a második szakaszon második időt teljesített, ezt követően azonban kicsúszott, épp azon a gyorsaságin, melyet egy évvel korábban megnyert. A PH Sport Citroenjével versenyző pilóta a 22. helyről a 9. pozícióig tudott felzárkózni.
A versenyt az a Kalle Rovanpera nyerte Toyota Yaris WRC-vel, aki nemrég Magyarországon is vendégszerepelt, megnyerve a Szilveszter Ralit. A Toyota gyári csapatához csatlakozó 19 éves tehetség tízből nyolc szakaszt nyert Finnországban, három és fél másodperc különbséggel előzte meg a második helyezettet.

Dráma az utolsó körben: Összefoglaló a chilei Formula-E-ről
https://formula.hu/parc-ferme/24288
A szombati esti Santiago ePrix történéseiről összefoglaló cikkünkben már írtunk, most a vizuális típusúaknak megmutatjuk a futam 6 perces összefoglalását:
Koncerthelyszín válhat a Hockenheimringből
https://formula.hu/parc-ferme/24287
Az üzleti rendezvények és koncertek befogadása lehet a német versenypálya elsődleges tevékenysége, írta a Rhein-Neckar-Zeitung. Hockenheim 2020-ban újra elveszítette a Német Nagydíjat, amely már 2015-ben és 2017-ben is elmaradt, mivel pedig az F1-es naptár 22 állomást számlál, a rendezés iránt pedig olyan helyszínek érdeklődnek, mint Szaúd-Arábia, Miami és Panama, egyre kisebb a valószínűsége a visszatérésnek.
A pályán szereplő másik legfontosabb sorozat a DTM, amely hagyományosan az első és utolsó fordulóját tartotta Baden-Württembergben: idén azonban a német sorozat már csak egyszer versenyez a pályán. Hockenheimben kisebb rendezvények maradnak, Jorn Teske ügyvezető mindössze „egy-két versenysorozatról” beszél.
A település polgármestere, Marcus Zeitler elmondta, hogy az autósportot más tevékenységek váltják fel a pálya profiljában: „A jövőben a Hockenheimringet modern üzleti helyszínné kell alakítani” – mondta. A magánszektor rendezvényei, nyilvános események és koncertek kerülnek nagyobb számmal a programba, például a e4 Testival elrendezésű, önvezető elektromos autók kiállítása, melyet júniusban rendeznek meg.

Így néz ki egy Racing Point-fanatikus hölgyrajongó
https://formula.hu/parc-ferme/24286
Még a körme is csapatszínű.
We love this! #FanFriday#MakeItCount #F1 https://t.co/6t2iZ5Hfmt
— SportPesa Racing Point F1 Team (@RacingPointF1) January 17, 2020
Tavaly még csapattárs volt a két Ferrari-junior, 2020-ban már erre sem kell figyelniük egymás ellen
https://formula.hu/parc-ferme/24285
Tavaly az F3-ban csapattársakként sem kímélte egymást Marcus Armstrong és Robert Svarcman az F3-ban, ez jól látszik az alábbi videóban is. És akkor még mi lesz akkor, ha jövőre az F2-ben már ellenfelek is lesznek!
Svarcmant a Prema az F3-ból vitte magával a következő szintre is, és Mick Schumacher csapattársa lesz, Armstrong viszont már az ART-nál kezdi meg 2020-at.
Team mates last year, rivals this year
— Formula 2 (@FIA_F2) January 17, 2020
We can't wait for @FIAFormula3 graduates Armstrong and Shwartzman to duel again #F2 #RoadToF1 pic.twitter.com/5FEoGVJfrQ
Tudod, hogy néz ki belülről, amikor NASCAR-versenyzők dirt-pályán versenyeznek?
https://formula.hu/parc-ferme/24284
Jóval munkásabb egy ilyen verseny (esetünkben a Chili Bowl elnevezésű futam), mint egy tükörsima aszfaltú NASCAR-versenypályán, ennek ellenére évről évre számos versenyző teszi itt vendégként tiszteletét a NASCAR különböző kategóriáiból is.
You have to see this!
— NASCAR (@NASCAR) January 18, 2020
Ride along with @NASCAR_Xfinity's @J_Allgaier during his heat race Friday at the @cbnationals.
(: @J_Allgaier) pic.twitter.com/csx1b2nCl7
A MotoGP versenyzői néha taxiszolgáltatást is vállalnak
https://formula.hu/parc-ferme/24283
A MotoGP Twitterén 2019 legjobb pillanatait idézik fel, így került elő tavalyról Jack Miller taxiszolgáltatása, a gesztus, amit Maverick Vinalesnek nyújtott.
2019 Best clips! @jackmilleraus' taxi company was back in business at the #ThaiGP
Néhány métert már segítség nélkül is tud sétálni Robert Wickens
https://formula.hu/parc-ferme/24282
A gerincsérült kanadai autóversenyző újabb lépcsőhöz ért a rehabilitációban.
It’s like I’ve been doing it for years! I’m happy my balance has improved a lot in the last 4-6 weeks. Hopefully this is signs of things to come in 2020! The grind never stops. #SCI #spinalcordinjury #progress pic.twitter.com/2LogPfUfM2
— Robert Wickens (@robertwickens) January 17, 2020
Nagy elismerést kap 2020-ban Jorge Lorenzo
https://formula.hu/parc-ferme/24281
A Motorsport.com tanúsága szerint Jorge Lorenzo hazája (egyik) nagydíján, Jerezben kapja meg a sportág vezetőségétől a Legenda státuszt. A kétszeres 250-es, valamint háromszoros MotoGP-világbajnok mellett még ketten, Max Biaggi (négyszeres 250-es bajnok), valamint a hőskor 50-es és 125-ös világbajnoka, az új-zélandi Hugh Anderson kapják meg a kitüntetést.
Illusztris társaság ünnepelte Carlos Sainz újabb Dakar-sikerét
https://formula.hu/parc-ferme/24280
A motorsport nehézbombázói gyűltek össze azért, hogy megünnepeljék a Matador harmadik győzelmét.
Number 1 @CSainz_oficial , @alex_wurz @RGrosjean @LorisCapirossi1 #qiddiyasomuchmore @dakar pic.twitter.com/74eBxhI4tS
— David Coulthard (@therealdcf1) January 17, 2020
Az Alpha Tauri és a Williams is átment a törésteszten
https://formula.hu/parc-ferme/24279
Újabb két F1-es csapat teljesítette az előszezon egyik kritikus feladatát, a karosszéria töréstesztjét. Ez főleg a Williams istállója számára lehet megkönnyebbülést hozó hír, nekik a tavalyi szezon valamikor ez idő tájt csúszhatott teljesen félre. A Toro Rossóról átnevezett Alpha Tauri a hír mellé egy fotót is mellékelt, amelyen megvillantotta az idei autó körvonalait.
Another step closer to F1 2020
— Toro Rosso (@ToroRosso) January 17, 2020
All crash tests... passed! pic.twitter.com/SLmns0uaVb
Ogier jegen-havon is feltérképezte új fegyverét a jövő heti szezonrajt előtt
https://formula.hu/parc-ferme/24276
Nem lehet mondani, hogy nem próbálhatta ki minden talajon az új Yaris WRC-t Sebastien Ogier a jövő heti Monte-Carlo Rali előtt - ráadásul egy fotó szerint kicsit meg is törte, bár arról videó nem készült. A tesztet viszont meg tudjuk mutatni:
Elköszöntek az austini pálya buckáitól
https://formula.hu/parc-ferme/24277
Az Amerikai Nagydíj helyszíne örömmel hirdette, hogy megkezdődött a pálya egyenetlenségeinek kijavítása, miután tavaly számos pilóta arra panaszkodott, hogy az úthibák miatt már-már fájdalmasan rázkódnak az autók. Ebből a hétvége során több megpörgés következett, néhányan pedig aerodinamikai elemeket is elveszítettek a karoszériáról.
Bye bye bumps. pic.twitter.com/iPtbVyBoZ4
— Circuit of The Americas (@COTA) January 16, 2020
Kritikus állapotban a Dakar egyik motorosa
https://formula.hu/parc-ferme/24278
Egyelőre nem nyugodhatnak meg Edwin Straver hozzátartozói és szurkolói, a Dakar Rali 48 éves versenyzője a csütörtöki balesete óta kritikus állapotban van. A KTM-mel induló holland élete harmadik Dakarján vett részt, amikor a 11. szakasz első felében balesetet szenvedett. A családja által kiadott sajtóközlemény szerint tíz percre leállt a versenyző szíve, még mielőtt odaért hozzá egy orvosi csapat.
Stravert a rendező ország fővárosába, Rijádba szállították, ahol nyaki gerinctörést diagnosztizáltak nála, ma pedig megerősítették, hogy egyelőre nincs túl az életveszélyen.

Fotó: DPPI