F3: Colapinto nyert, még hatan versenyben a címért
https://formula.hu/parc-ferme/33475
Az olasz forduló a Formula-3-as bajnokság utolsó állomása és a sprintverseny előtt heten is esélyesek voltak a bajnoki címre: Victor Martins, Isack Hadjar (aki az időmérőn balesetet szenvedett az utolsó kanyarban), Roman Stanek, Oliver Bearman, Zane Maloney, Arthur Leclerc és Jak Crawford. A fordított rajtrácsnak köszönhetően az első sorból Franco Colapinto indult Caio Collet mellől, aki a legutóbbi fordulóban nyerte meg a holland sprinfutamot. A bajnokesélyesek közül Crawford az ötödik, Bearman a hetedik, Leclerc a nyolcadik, Martins a kilencedik, Stanek a tizedik, Maloney a tizenegyedik, Hadjar pedig a tizenötödik helyről rajtolhatott.
A mezőny eleje változás nélkül elrajtolt, Leclerc és Martins azonban összeért, így a tabella éllovasa a kavicságyba kényszerült és visszacsúszott, míg Hadjar kiegyenesítette a második sikánt, de ő nem vesztett pozíciót. A negyedik körben a biztonsági autó a pályára látogatott, ugyanis Zak O'Sullivan csúszott ki a célegyenes végén. A nyolcadik körig folytatták a visszafogott száguldást a versenyzők, ekkor az esélyesek közül csupán Bearman, Crawford és Maloney állt a pontszerzők között. Az újraindítást követően Colapinto és Collet is megtartotta helyét, őket Jonny Edgar és Josep María Martí követte. Az ezt követő körökben Bearman és Martí csatázott a negyedik helyért, amiből végül a Prema versenyzője jött ki győztesen, miután utóbbi hibázott a 2-es Lesmo kanyart követően, így elment még mellette Crawford, Maloney és az Art versenyzője, Grégoire Saucy is. Hadjar balszerencséje közben folytatódott, ugyanis ki kellett állnia a bokszba új első szárnyért. Közben Bearman folytatta menetelését, kihasználva Edgar és Collet csatáját, egyszerre mindkettejüket megelőzve megszerezte a második helyet. Csapattársa, Arthur Leclerc is jó versenyt futott az első körös incidenst követően, folyamatosan jött előre a verseny során, ahogy tette ezt a másik érintett, Martins is, végül mindketten pontot szereztek.
A kockás zászló végül az első rajthelyről induló Colapintót intette le győztesként, akit az utolsó kanyarban is még támadott Bearman, de be kellett érnie a második pozícióval. A dobogó harmadik helyére Collet állhatott, a negyedik Maloney lett. Ötödikként Edgar, hatodikként Saucy futott be. A futam előtti esélyesek szerezték meg a hetedik, nyolcadik, illetve tizedik helyet is Crawford, Leclerc és Martins sorrendben. A kilencedik Martí lett, aki első pontjait szerezte a Formula-3-ban. Hatan maradtak versenyben a bajnoki címért, Martins 127 ponttal vezet, mögötte Hadjar és Bearman áll 121 és 114 egységgel. Matematikailag még esélyes lehet a végső győzelemre Maloney (109), Stanek (109) és Leclerc (104) is, hiszen a holnapi versenyen még 26 pont szerezhető. Vasárnap a pole-ban álló Alexander Smolyar mögül 5 bajnokesélyes indul, így izgalmas lesz a bajnoki finálé, a hatodik Hadjar pedig a tizenötödik helyről várja majd a rajtot.

Bravúros volt Sergio Perez védekezése Max Verstappen ellen
https://formula.hu/parc-ferme/23184
Az F1 hivatalos twitterén is ezt a múlt heti olasz eseménysorozatot elevenítették fel nekünk.
Last Sunday @SChecoPerez = not today, Max #F1 #ItalianGP pic.twitter.com/TWIdnWcR66
— Formula 1 (@F1) September 15, 2019
Ez történt a tavalyi Szingapúri Nagydíjon
https://formula.hu/parc-ferme/23183
A mostani vasárnapot Formula-1 nélkül kell kihúznunk, jövő hétvégén következik a szezon éjszakai futama a Távol-Keleten. Vigaszként elhoztuk a tavalyi verseny összefoglalóját: a fülledt utcai pályán Verstappen megizzasztotta Hamiltont, de végül a brit megszerezte szezonja hetedik győzelmét.
(A videó a YouTube-ra átkattintás után indul.)
Két káoszfutam: A WTCR vasárnapi összefoglalói
https://formula.hu/parc-ferme/23182
Egészen akciódús futamokat produkált a túraautó-világkupa Ningbóban vasárnap. A második és harmadik verseny is megjósolhatatlanul alakult, hullottak a résztvevők, köztük a bajnokesélyesek, többeknél leszállt a vörös köd, Michelisz ütközött, majd törött autóval nyert.
Sosem tudhatod, mi vár rád, ha Ricciardóval ökölpacsizol
https://formula.hu/parc-ferme/23181
Nico Rosbergnek és Paul di Restának minden rendben ment, de a Sky Sports gyanútlan F1-es műsorvezetőjét, Simon Lazenbyt kellemetlen tréfa érte…
Falat ennél jobban kicentizni nem biztos, hogy lehet
https://formula.hu/parc-ferme/23180
Noah Gragson a NASCAR másodosztályában, az Xfinity Series Las Vegas-i időmérőjén játszott a tűzzel.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Láttál már 360 fokos kamera lencséjén keresztül szingapúri kört?
https://formula.hu/parc-ferme/23179
Tavaly Szingapúrban egy ilyet szereltek fel Lewis Hamilton autójára, amely a pole-kört is rögzítette.
Onboard
— Formula 1 (@F1) September 14, 2019
Fixed 360 camera
Under the lights @LewisHamilton stormed to pole last year in Singapore with this lap
Will anyone stop him in qualifying next Saturday? #F1 #SingaporeGP pic.twitter.com/EeN050VOja
Nagy titkok tudója lehet az a jegyzettömb
https://formula.hu/parc-ferme/23178
A monzai nyerő taktika lehetett oda leírva?
'Chapter 14: How To Win At Monza' = finished #F1 @Charles_Leclerc pic.twitter.com/4UvXvWJryJ
— Formula 1 (@F1) September 14, 2019
Nagy bukás részese volt Fernando Alonso
https://formula.hu/parc-ferme/23177
A kétszeres F1-es világbajnok spanyol egy dél-afrikai versenyen indult a bajnokságon kívül, itt szenvedték el ezt a bukást navigátorával, Marc Comával.

Elektromos betétsorozatot kap a ralikrossz-világbajnokság
https://formula.hu/parc-ferme/23175
Projekt X néven mutatták be azt az autót Rigában, a helyi motorsport-múzeumban, amely majd a ralikrossz-világbajnokság teljesen elektromos betétszériájában versenyez majd, már jövőre. Az autót az IMG Motorsports és az osztrák STARD nevű cég készítették, a teljesítménye 450 kW (613 LE), végsebessége pedig 240 km/óra körül lesz.
„Nagyon izgalmas időket élünk. Az új versenyhétvége-formátumnak köszönhetően a rajongóinknak arra is meglesz a lehetősége, hogy a klasszikus, belső égésű motorok hajtotta autókat nézzék 2020-tól, de betekintést adunk nekik a küszöbön álló jövőbe is” - fogalmazott Paul Bellamy, az IMG Motorsports elnök-helyettese. „Amiben ez a sorozat más lesz a többitől, hogy itt a résztvevők utcai elektromos motorokat is használhatnak.”
1968-ban valami mindörökre megváltozott a Formula-1-ben
https://formula.hu/parc-ferme/23174
Megjelentek az első szponzorfeliratok, erre emlékezik vissza az F1 Twittere animált, angol nyelvű videójában.
1968 was a year that sparked a widespread change in F1
— Formula 1 (@F1) September 13, 2019
The way F1 cars looked would soon be transformed forever #F1 pic.twitter.com/pSq3u386uw
Nehéz az egyszeri autóversenyző élete
https://formula.hu/parc-ferme/23173
Az IndyCar-ban például James Hinchcliffe-et Conor Daly vitte fel a színpadra... a hátán.
Strolling into the weekend like @Hinchtown // @ConorDaly22 pic.twitter.com/NzeDm7qh3O
— NTT IndyCar Series (@IndyCar) September 13, 2019
Mennyire ismerik a pilóták a híres rockszámok szövegeit?
https://formula.hu/parc-ferme/23172
Az F1 többek között Sebastian Vettelt, Daniel Ricciardót és Nico Hülkenberget is megkérte, folytassák két híres rockzene, a Red Hot Chili Peppers Give It Away és a Fatboy Slim The Rockafeller Skank című számnak szövegét. Íme a végeredmény:
Különleges archív fotókat osztott meg a McLaren
https://formula.hu/parc-ferme/23170
Bár már több mint 15 éve áll, a McLaren Technológiai és Gyártói Központja jin-jangra hajazó alaprajzával mai napig egy építészeti kuriózumnak számít. A wokingi bázist 2004-ben körülbelül 300 millió angol fontért húzták fel, az építésről pedig olyan légi fotók is készültek, amit a csapat most közösségi médián is megosztott.
Serious #ThrowbackThursday vibes today as we discover these awesome photos in the archive of McLaren HQ being built. pic.twitter.com/07UKVTQ8PV
— McLaren (@McLarenF1) September 12, 2019
Ez a WTCR-es pálya olyan, mint Monaco korlátok nélkül
https://formula.hu/parc-ferme/23171
Ezen a hétvégén egy európai néző által ritkán hallott pályán, Ningbóban állomásozik a WTCR mezőnye. A kínai helyszín bár városon kívül helyezkedik el, kanyarjai, technikás stílusa miatt könnyű belelátni az olyan utcai pályákat, mint Monaco, esetleg Makaó. Íme egy kör Tom Coronel szemszögéből.
Öt évvel ezelőtt vette kezdetét a Formula-E, egy hatalmas balesettel
https://formula.hu/parc-ferme/23169
2014. szeptember 13-án tartották a már hatodik szezonjára készülő elektromos széria történetének első versenyét. Pekingben Nick Heidfeld és Nicolas Prost harcoltak a győzelemért. Az utolsó pillanatokra maradt egy drámai fordulat: a páros összeért, Heidfeld autója a magasított rázókövön levegőbe repült, majd a gumifalba csapódott. Ijesztő baleset volt – ekkor a halo még tervben sem létezett –, szerencsés kimenetellel, a történelmi első futamgyőzelem pedig Lucas di Grassi ölébe hullt.
Five years ago today, Formula E started with one of the most dramatic last laps in motorsport! #ABBFormulaE pic.twitter.com/7zHor4ko54
— ABB Formula E (@FIAFormulaE) September 13, 2019
Ilyen külsőt kapnak a DTM-en induló japán autók
https://formula.hu/parc-ferme/23168
Bemutatták az október 5-6-i hockenheimi finálé vendégszereplőinek fényezését. A hétvégén rajthoz álló Honda NSX-GT, Nissan GT-R és Lexus LC500 festése nagyrészt megegyezik a Super GT-ben használttal, pár apróbb különbséggel: a DTM szponzorai felkerültek az autókra, a Lexusról pedig hiányzik a Red Bull.
A Team Kunimutsu Hondáját Jenson Button, a NISMO Nissanját Tsugio Matsuda és Ronnie Quintarelli, a TOM’S Lexusát pedig Nick Cassidy és Ryo Hirakawa vezetik a hétvégén, a párosok két tagja egy-egy futamon kap lehetőséget.



Rossi: Én is rajongója vagyok Norrisnak!
https://formula.hu/parc-ferme/23166
Azt követően, hogy az F1-es Olasz Nagydíj hétvégéjén Lando Norris elég látványosan hirdette Valentino Rossi iránti rajongását, a MotoGP e hétvégi, misanói Olasz Nagydíja előtt maga Rossi is mondott pár szép szót a McLaren újoncáról, akinek 1999 novemberi születésekor ő már kétszeres világbajnoknak mondhatta magát. Norris egyébként is a Rossié által ihletett sisakfestéssel versenyez, amit az elmúlt hétvégére még jobban felturbózott.
„Nagyon büszke vagyok erre, megtiszteltetés ez számomra. A szezon elején érkezett néhány új versenyző, mint Lando és Albon, akik azt mondják, hogy a MotoGP-t és engem figyelve nőttek fel, így a rajongóimmá váltak. Ez pedig jóleső érzés számomra. Lando idáig remek munkát végzett, és amint lehet, szeretnék vele sisakot cserélni. Silverstone-ban találkoztam vele, nagyon rendes srác, és 19 évesen még nagyon fiatal is, de a korához képest jóval okosabbnak és tapasztaltabbnak tűnik. Én is a rajongója vagyok!” - jelentette ki Rossi a sajtótájékoztatón.
So cool. @LandoNorris pic.twitter.com/DiG5qgPu6t
— McLaren (@McLarenF1) September 13, 2019
Véget ért a WTCR nyári szünete, kínai az első helyen Kínában
https://formula.hu/parc-ferme/23167
A július eleji portugál hétvége óta szünetelt a túraautó-világkupa: a sorozat szeptember 14-15-én Kínában, Ningbóban folytatódik. Az első szabadedzést már pénteken megtartották, a helyi pilóta, Ma Qing Hua zárta az első helyen a Team Mulsanne Alfa Romeójával a két Münnich Honda, Nestor Girolami és a bajnoki éllovas Esteban Guerrieri előtt.
A magyar pilóták a 45 perces tréningen az elvárhatónál némiképp gyengébben szerepeltek, Michelisz Norbert 1,133 másodperc lemaradásban 11. helyen, Tassi Attila 25. pozícióban végzett.
A világkupa második helyét elfoglaló, év végi elsőségért hajtó Michelisz korábban elmondta, a szezon utolsó négy versenye közül papíron Ningbo kedvez leginkább a Hyundai i30 N TCR-nek, ugyanakkor ma – több társához hasonlóan – már pesszimistán nyilatkozott: péntekre virradó éjszaka változtattak a BoP-n, amely az Audi és a Volkswagen, de különösen a hazai pályán szereplő Lynk & Co számára kedvező. Nicky Catsburg és Augusto Farfus negyedik-ötödik helye azért bizakodásra okot adó kezdés a Hyundai számára.
Az első szabadedzés eredménye (top 15):

Nem is olyan könnyű megkomponálni egy F1-es csapatfotót
https://formula.hu/parc-ferme/23165
Egy egész délutános foglalkozást jelentett, amíg a McLarennél elkészítették ezt a közös képet. Kivezényelték a gyárban dolgozókat a mezőre, odagörgettek egy F1-es autót, kirángatták a Szingapúrra készülő pilótákat a szimulátorból, majd pedig meg kellett formálni a McLaren híres bumeránglogóját, mindenki figyelmét azonos irányba terelve. Az alábbi videó bemutatja, hogyan zajlott mindez.
We gathered the whole team for the ultimate group photo. #FearlesslyForward pic.twitter.com/wC6VOYcsDv
— McLaren (@McLarenF1) September 13, 2019
A McLaren főnöke elvitte élményautózni a két Sainzt
https://formula.hu/parc-ferme/23164
Kevés munkahelyen fordul elő, hogy a főnök odaadja saját játékszereit a beosztottjának és az apjának. Pontosan ez történt azonban most a McLarennél: a vezérigazgató Zak Brown kibérelte a navarrai versenypályát, és elhívta oda pilótáját, Carlos Sainzt, meg az ő apját, a másik Carlos Sainzt, rendelkezésükre bocsátva saját autókollekciójának néhány darabját. A 2011-es bathursti 1000 kilométerest megnyerő Supercart mindhárman kipróbálták a pályán, a formulaautókba azonban csak az ifjabb Sainz fért bele - ő viszont akkor már elvitte a körre a régi idők Formula 5000-es modelljét, valamint Alain Jones 1980-as Williamsét, amivel bajnoki címet szerzett az ausztrál.


Father like Son. @CSainz_oficial pic.twitter.com/ybJLMNCY0e
— Zak Brown (@ZBrownCEO) September 12, 2019