DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2026. április 8. szerda
F1

Külön Vettel lelátó lesz Ausztráliában

Az ausztrál szervezők a hatalmas érdeklődésnek eleget téve, egy komplett lelátót alakítottak ki a Vettel fanoknak.

Az előrejelzések szerint idén többen fognak kilátogatni az Albert Parkba, mint 2012-ben, ezért a szervezők egy extra lelátót alakítottak ki, amit a regnáló világbajnokról, Sebatian Vettelről neveztek el.

A tribün a 3-mas, 4-es és 5-ös kanyaroknál fog állni, és a tervek szerint nagyon jól be lehet majd látni onnan a pályát.



"Az évad első futamát mindig hatalmas élvezet megrendezni, hiszen ezt övezi az egyik legnagyobb izgalom." - mondta Ron Walker, az Ausztrál Nagydíj szervezéséért felelős bizottság elnöke. "Talán ezért is ennyire látogatott a versenyünk, mert a szurkolók már alig várják a szezon kezdetét."

Nevezetes lelátónk egyébként nekünk is van a Hungaroringen, ahol a Michael Schumacherről neveztek el egy tribünt.

Ha ismerőseid figyelmébe ajánlanád a cikket, megteheted az alábbi gombokkal: