Vogel

Technikai hiba miatt esett ki az első helyről Vogel

Technikai probléma miatt az első helyről kényszerült feladni a Barum Ralit Vogel Adrienn és Maricsek Miklós. A Roger Racing Team versenyzőpárosa a női értékelés élén állt, amikor kuplunghiba miatt kiestek.

Hibamentes autózással teljesítette a Rally Hungaryt Vogel Adrienn és Notheisz Ivett

Az ERC3-as kategória 12. helyén, a 2WD-s magyar párosok között az ötödik helyen végzett a Rally Hungaryn Vogel Adrienn és Notheisz Ivett.

Új dizájnnal készül a Rally Hungaryre Vogel Adri

A Roger Racing Team és az Orsák Rallysport versenyzője viszont a FIA ERC magyarországi fordulója előtt, már most hétvégén, Kazincbarcikán bemutatja az új festésű Ford Fiestát, természetesen navigátora, Notheisz Ivett társaságában.

Legjobb női versenyzőként zárták a Barum Ralit Vogel Adriék

Legjobb női versenyzőként zárta a Barum Ralit Vogel Adrienn. A Roger Racing Team versenyzője navigátorával, Notheisz Ivettel az ERC3-as kategóriában pedig a 11. helyen végzett.

Egy rajongóval versenyez együtt Vogel Adri

Egy csapatban indul Vogel Adri és egyik legnagyobb szurkolója, Talabér Emília. Kettejük kapcsolata nagyjából hat évvel ezelőtt kezdődött, amikor a pályaversenyzőből lett ralipilóta egy jótékonysági rendezvényen megautóztatta az akkor hároméves kislányt. Emília életében egyébként is minden adott volt ahhoz, hogy autóversenyző legyen, az első találkozása Adrival aztán megpecsételte a sorsát.

Értékes helyezéssel zárták a Rallye Weizt Vogelék

Jól sikerült a felkészülés Vogel Adriennek és Notheisz Ivettnek a július 24-i, olaszországi rali-Eb futamra. A Roger Racing Team párosa húsz indulóból hetedik helyen zárta kategóriáját az ausztriai Rallye Weizen.

Vogelék Csehországban is helytálltak

Megnyerte a nemzetközi mezőny kétkerék meghajtásúak kategóriáját a Rallysprint Kopnán Vogel Adrienn. A páros a legjobb női versenyzőként zárt a Zlíntől 20 kilométerre megrendezett ralin.

Hetedik helyen zárták a rali-Eb 2020-as évét Vogelék

Kategóriájuk hetedik helyén fejezte be a rali-Eb 2020-as idényét Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett. A Roger Racing Team és a cseh Orsák Rallysport versenyzői technikai hiba miatt azonban nem értek célba a FIA ERC évadzáró fordulóján, a Kanári-ralin.

Vogel Adri álomszerűen kezdett a rali-Eb-n

Győzelemmel kezdett Vogel Adrienn a rali-Eb-n! A Roger Racing Team idén a cseh Orsák Rally Sporttal közösen induló versenyzője és navigátora, Notheisz Ivett nemcsak a leggyorsabb volt a nők között a hétvégi Róma-ralin, hanem az ERC3-as értékelésben is az előkelő és pontszerző ötödik helyen ért célba a kategória tizenkilenc indulójából. Összetettben a rajthoz álló száznál is több autóból 44. lett a magyar női páros a Ford Fiesta R4-gyel.

Mozgalmas szezonon van túl Vogel Adrienn

A Roger Racing Team versenyzője 2019-ben pályán és raliban is folyamatosan versenyben volt, kategóriát lépve egyre közelebbi kapcsolatba került az M-Sport által gyártott R2-essel, majd az eseménydús hétvégék után Európa-bajnoki pontokkal zárta az évet a Rally Hungary-n.