2024. május 22. szerda

Rowland

Buemi a leggyorsabb, Bird autót zúzott

Az eddigi két versenyt pole-pozícióból kezdő Renault-pilóta futotta meg az első edzés legjobb idejét Uruguayban, második Sam Bird lett, aki azonban az utolsó percekben összetörte autóját.

A WSR-bajnok ül Heidfeld helyére

Nick Heidfeldnek tényleg soha nincs szerencséje: amikor végre beindult a szekér a Formula-E-ben, akkor kénytelen egy futamot kihagyni a jelenleg a bajnokság negyedik helyén álló pilóta.

Wehrlein GP2-es, Alesi GP3-as autót tesztel

A DTM idei bajnoka az újonc Prema csapat autóját, míg a korábbi F1-es versenyző, Jean Alesi fia, Giuliano az Arden gépét fogja kipróbálni a GP2 és a GP3 szerdai tesztnapján.

Két F1-es csapattal is tárgyal a WSR idei bajnoka

A BRDC elnöke, Derek Warwick szerint 23 éves védence két F1-es csapat mellett GP2-es, valamint a DTM-ben szereplő gárdákkal is tárgyal, hogy hol versenyezzen a 2016-os szezonban.

Beérte Sainz rekordját a WSR első brit bajnoka

Bajnokavatás zajlott vasárnap Le Mans-ban, ahol a World Series by Renault 3.5 sorozat idei utolsóelőtti versenyhétvégéjét rendezték. Oliver Rowland meggyőző fölénnyel győzte le francia riválisát.

Csak egy ciprusi zavarta meg a titánok harcát

A Formula Renault 3.5 mezőnye a hétvégén Silverstone-ban vendégeskedett, ahol a tabellát vezető Oliver Rowland két szoros győzelmet aratott egyetlen bajnoki riválisával szemben.

GP2: Hazai pole a McLaren tehetségének

Az F1-es McLaren csapat neveltje, a hazai pályán versenyző Stoffel Vandoorne szerezte meg a GP2-es sorozat belgiumi pole pozícióját. Legközelebbi bajnoki riválisa, Rio Haryanto csak 11. lett.

Red Bullt tesztelhet a WSR listavezetője

Oliver Rowland a WSR szeptemberi, silverstone-i hétvégéjén futhat néhány kört a Red Bull 2013-as F1-es autójával, de nincsenek hiú ábrándjai a száguldó cirkusszal kapcsolatban.

WSR: Az éllovas nyerte az üldözőversenyt

Oliver Rowland bombarajtja után végig uralta a második hungaroringi versenyt, kivédekezve Matthieu Vaxiviére támadásait - a harmadik helyre az életében először dobogóra álló Gustav Malja érkezett.

WSR: Az év versenye a Hungaroringen!

Bár a szezon nagy része még hátra van, megkockáztatjuk, hogy a WSR3,5 idényének legizgalmasabb versenyét a Hungaroringen teljesítette a mezőny a mai napon. Az utolsó kanyarban dőlt el a győzelem sorsa.

F1-Archív: Megbüntették a rafinált Schumachert

Berger nőt inzultál, a Ferrari titokban tesztelte a Bridgestone-t, Montezemolo nem megy a olasz parlamentbe, Wurz ismét versenyezne - ezek voltak az elmúlt 20 év hírei május 16-án.

WSR: Rajt-cél győzelem helyett 5. hely

Hiába vezetett az első kanyartól kezdve a holland van Buuren a WSR szezonnyitóján, csak az ötödik helyen értékelték, miután kiugrott a rajtnál. Két brit és egy malajziai versenyző a dobogón.