RaliOb

Ifjabb Tóth: Alkalmazkodásból jeles!

„Minden klappolt.” Na ilyet is ritkán hallani raliversenyző szájából, pláne egy olyan pokoli nehéz nap után, mint amilyenné az idényzáró Mecsek-rali szombatja vált. Mert volt itt minden: száraz aszfalt, vizes aszfalt, felszáradó aszfalt és sáros, már-már murvás terep – arról nem beszélve, hogy a csúszások miatt az utolsó két szakaszt már vaksötétben tartották meg.

Spitzmüller: A balszerencse áradása

Bár nem egyszer az R5-ös autókkal is fel tudta venni a versenyt, az őt sújtó pechsorozat miatt Spitzmüller Csaba csak a bajnokság kilencedik helyén áll újonc navigátorával.

Videón a Veszprém Rali legjobb pillanatai

Az alábbiakban látható a RallyFeeling.hu nagyszerű videós összefoglalója a 2015-ös országos ralibajnokság ötödik futamáról, mely Herczig Norberték idei negyedik győzelmét hozta.

Videón a Székesfehérvár Rali legjobb pillanatai

Az alábbiakban látható a RallyFeeling.hu nagyszerű videós összefoglalója a 2015-ös országos ralibajnokság negyedik futamáról, mely ifj. Tóth Jánosék idei első győzelmét hozta.

Ifj. Tóth János vezeti a Székesfehérvári Ralit

2011 után most először fordul elő az, hogy az országos rali bajnokság küzdelmeibe három év kihagyás után idén visszatérő hétszeres bajnok, ifj. Tóth János vezeti az aktuális ob-futamot az első nap végi összesítésben.

Három kérdés Krózser Menyhérthez

Az MHH Team fennállásának egyik legsikeresebb versenye volt a tavalyi Fehérvár Rali, amelyen Krózser Menyhért megnyerte az első napi murva bajnoki futamot, másnap pedig az első kör végéig aszfalton is élen állt, végül pályafutása legjobb eredményét megismételve abszolút második helyen végzett.

Teljes létszámmal a vegyes talajú Székesfehérvár Ralin

A hétvégén rendezik az Országos Rali Bajnokság negyedik fordulóját, a 8. Székesfehérvár Ralit. A szezon egyetlen vegyes talajú versenyén az MR Racing SE öt első és egy másodosztályú párossal képviselteti magát.

Nagy visszatérő a Veszprém Rali mezőnyében

Nem Kazár Miklós lesz az egyetlen háromszoros bajnok a Veszprém Ralin, hiszen a júliusi futamon meglepetésre egy nagy visszatérő is ott lesz az országos ralibajnokság mezőnyében.

Videón az Iseum Rali legjobb pillanatai

Az alábbiakban látható a RallyFeeling.hu nagyszerű videós összefoglalója a 2015-ös országos ralibajnokság harmadik futamáról, mely Herczig Norberték idei harmadik győzelmét hozta.

Herczig a Farkas erdő királya

Szombaton három gyorsasági szakasszal vette kezdetét a 2015-ös rali országos bajnokság harmadik futama, az Iseum Rali, ebből kettőt a Farkas erdőben rendeztek. Herczig e két gyorson építette ki előnyét.

MR Racing SE: A féktávok versenye következik

Az évad első murvás versenye következik az ORB mezőnye és természetesen az MR Racing SE párosai számára. A hétvégi Szombathely Ralin öt kettős képviseli csapatunkat.

Iseum Rali: Kik? Mikor? Hol? Merre?

Az előttünk álló hétvégén Szombathely környékére látogat az ORB, a Historic Challenge és a Rali2 mezőnye, ahol a bajnokság idei harmadik fordulóját, egyben az első murvás versenyt rendezik.