2024. június 26. szerda

MolnárMartin

Az F1 bölcsőjében, legendás pályán zárja a szezon első felét Molnár Martin

A Virtuosi Racing magyar pilótája már várja, hogy a minden szempontból a Forma–1 hangulatát árasztó Silverstone-ban versenyezzen.

Molnár Martin először állhatott az újoncok dobogójának második fokára a brit F4-ben

Küzdelmes hétvégét teljesített Molnár Martin a brit Forma–4-es bajnokság idei negyedik fordulójában, azonban az eredmények szempontjából kedvezően alakult számára a thruxtoni hétvége.

Az év leggyorsabb pályája vár Molnár Martinra a brit F4-ben

Az idei negyedik versenyhétvégéjével folytatódik a brit Forma–4-es bajnokság, benne az eddigi fordulók során négyszer is az újoncok dobogójára álló Molnár Martinnal. A Virtuosi Racing magyar versenyzőjére és riválisaira nagy kihívás vár Thruxtonban.

Már négy dobogónál tart Molnár Martin a brit Forma–4-ben

A Virtuosi Racing magyar versenyzője megduplázta dobogóinak számát az újoncok értékelésében.

Molnár Martin célkeresztjében az F1

Molnár Martin 2023-ban pályafutása legnagyobb lépését tette meg azáltal, hogy gokartos sikerei után formulaautóba ült, és megkezdte felkészülését az autóversenyzői karrierjére.

A Formula-4-et veszi célba a gokart-vb magyar ezüstérmese

Történelmi sikert ért el nemrég Hideg Ádám az FIA gokart-világbajnokságán, ahol másodikként ért célba a döntőben. Jövőre kategóriát lépne, 2024-ben pedig már Formula-4-ben szerepelne.

Molnár Martin megerősödve, sikeresen melegített a WSK-sorozatra

Egy héttel a szezonnyitó WSK Champions Cup előtt szintén Adrián rendezték a legerősebbnek tartott nemzetközi gokart sorozat, a WSK kollektív tesztjét. Ez Molnár Martin számára rutinfeladat volt, de jó alkalomnak bizonyult arra is, hogy egy kicsit visszaemlékezzen, mennyit fejlődött egy év alatt az OK Junior kategóriában.

Molnár Martin csatlakozik a Motorsport Talent Management programjához

Együttműködés indul a legmagasabb szintű gokart-bajnokságokban szereplő Molnár Martin és a Motorsport Talent Management (MOTAM) között, ennek jegyében a tehetséges versenyző sportprogramját és személyes márkaépítését a továbbiakban a MOTAM képviseli.

Molnár Martin két futamot nyert a WSK-ban

Pályafutása legjobb eredményét érte el Molnár Martin a WSK Open Cup lonatói állomásán, ahol az OKJ mezőnyében az időmérőt és két előfutamot is megnyert. A kétfutamos bajnokság tizedik helyén áll.

Molnár Martin FIA-CEZ bajnok

Molnár Martin nyerte MiniMax kategóriában a Közép-Európai Zóna Kupát (FIA-CEZ). A 12 éves magyar versenyző az osztrák után így idei második bajnoki címét szerezte.

Dobogó az első Junior versenyen

Kiválóan sikerült Molnár Martin pályafutása első Junior kategóriás versenye a Morva Kupa brucki fordulóján, ahol nemzetközi mezőnyben szerezte meg a hétvége második helyét!