2024. május 3. péntek

MiskolcRali

A Production dobogója a cél

Tavaly megnyerte a 3-as kategóriát Tóth Tibor és Szabó József Mitsubishi Lancer Evo IX-cel a Miskolc Ralin. Az idén természetesen elégedettek lennének vele, ha ezt a Productionban meg tudnák ismételni, ám Tóth szerint nem lesz olyan könnyű menet.

Velenczeiék előrébb szeretnének végezni Miskolcon

Első közös versenyük után jobb helyezésben bíznak a Citroen Rally Team Hungary versenyzői, Velenczei Ádám és Zsiros Gábor. A Citroen C3 R5 legénysége egy hasznos teszt után vág neki az igen nehéz, egy napos programba zsúfolt versenynek, ahol kora reggeltől estig minden pillanatban összpontosítaniuk kell, hogy a 12 gyorsasági szakasz végén felállhassanak a céldobogóra.

Jánosa: Bármi megkavarhatja a kártyákat

A Miskolc Rali nagy kihívás lesz mindenki számára, mivel egy nap alatt kell letudni 12 gyorsot. Jánosa Ákos és Szőke Tomi mindezek ellenére már várja az újabb megpróbáltatást.

Pontokért mennek Turánék Miskolcra

Április utolsó hétvégéjén Miskolcon és környékén rendezik az Országos Rallye Bajnokság második fordulóját, melyen a Turán Motorsport kettőse, Turán Frici és Bagaméri Laci újabb bajnoki pontokért száll versenybe.

Maricsek győzni akar Miskolcon

Kalandosan kezdődött a szezon Maricsek Miklós és Bán Viktor számára, akik az Eger Ralin előbb hajtás problémával küzdöttek, majd eltört egy lengőkarjuk. A Rally Café Racing párosa azonban nem adta fel, küzdött és a megpróbáltatások ellenére is célba ért, amit sikerként könyvelt el. Miskolcon is szeretnének sikeresek lenni, de ezúttal másképp.

Velenczei Ádám dobogóra állt Miskolcon

Remekül végződött a 24. HELL Miskolc Rali Velenczei Ádám és Szedő Csaba számára, a Korda Racing versenyzőpárosa a Hyundai i20 R5 versenyautóval megismételve eddigi legjobbját az abszolút harmadik helyen érkezett célba.

Féktelenül száguldoztak Miskolcon Kurtosék

A Miskolc Ralin hatodik helyen végzett a 3-as kategóriában Kurtos Robi és Szegedi Máté. Egyből úgy kezdték a versenyt, hogy fék nélkül rajtoltak, majd megpróbálták ledolgozni a lemaradásukat.

Jánosa Ákos: A szerencse forgandó

A Miskolc Ralin ismét első lett a Peugeot Kupában, illetve a 6-os csoportban Jánosa Ákos és Rubóczky Attila. Szép teljesítmény egy kis szerencsével megspékelve.

Végig küzdötték Miskolcot Hibjánék

A miskolci szakaszok, a meleg és a hosszú etapok rendesen kifárasztották Hibján Jocit és Szurovcsák Pistit. Kicsit jobb eredményre vágytak, de örülnek, hogy célba értek.

Rallye2-ben Tim Gábor nyerte a Miskolc Ralit

Tim Gábornak egy versenyre volt szüksége, hogy felvegye a ritmust a Rallye2-ben, Timár Tamás navigátorával a Miskolc Ralin az utolsó gyorsaságin fordított, és megnyerte a versenyt!

Turán: Abszolút második hely Miskolcon

A 24. Miskolc Rally második versenynapján mindent megtett a Turán Motorsport versenyzőpárosa a hőn áhított győzelem eléréséért, de ezúttal a második helyen végzett Turán Frigyes és Bagaméri Laci.

Hadik messze a mezőny fölé nőtt Miskolcon

Eger után Miskolcon sem lehetett legyőzni Hadik Andrást, sőt, ezúttal hatalmas fölénnyel aratott győzelmet a hazai pályán versenyző borsodi pilóta - Turánék és Velenczeiék fértek még be a legjobb háromba.