Lundgaard

Svarcman győzelemmel nyitott Silverstone-ban

Bár sok akció nem volt a pályán, Bernd Mayländer és a biztonsági autó mégis sűrű vendég volt az F2 nyitó futamán, melyet a Prema orosz pilótája nyert meg nagyszerű rajtjának köszönhetően.

Zhou bemutatkozhat, de mi lesz az Alpine-akadémistákkal?

Az Osztrák Nagydíj pénteki első szabadedzésén lehetőséget kap az F2-es bajnokság éllovasa, Guanyu Zhou, hogy az Alpine-nal körözhessen. Ám a juniorok közül nem egyedül ő vár élete lehetőségére.

F2: Biztonsági autó, Zhou nyert, Nissany először dobogón

Közepesen izgalmas első futamot hozott a Formula-2 a monacói hétvégén – egy első körös baleset, egy elfüstölés, egy safety car és egy utolsó pillanatban történt előzés voltak a legérdekesebb történések.

F2: Lundgaard nyert, Schumacher az élen

A dán Christian Lundgaard lelépte a mezőnyt vasárnap délután a Formula-2 mezőnyében, a szombati első két helyezett egymással ütközött, Mick Schumacher pedig növelte előnyét a pontversenyben.

Újabb első győztes az F2-ben, Schumacher elképesztő okból esett ki

Magabiztos versenyzéssel Christian Lundgaard újoncként nyert a Stájer Nagydíj Formula-2-es sprintfutamán. Mick Schumacher másodszor állhatott volna a dobogón, de tűzoltókészüléke közbeszólt.