2024. május 2. csütörtök

KovácsZsombor

Magyar címvédés a világdöntőn

Egy győzelem, egy második hely, és egy további top 10-es eredmény az erős magyar különítmény mérlege az olaszországi Rotax Világdöntőről. Kancsár Ferenc újra győzött a DD2 kategóriában.

Hat magyarnak szurkolhatunk a világdöntőn

Kovács Zsombor, Kancsár Ferenc, Sugár Dániel, Kun Ruben, Sövér László, Vincze Ádám – október 15. és 22. közt e hat lesz a hat legfontosabb név a magyar gokartsportban, mi pedig elmondjuk, hol követhetitek őket.

Kovács Zsombor elhozta Bruckból a trófeát

A Livewire Team gokart versenyzője, Kovács Zsombor a hónap legelső hétvégéjén az alsó-ausztriai Bruckban állt rajthoz a Morva Kupán a Kálmán Motorsport segítségével. Eredményei szerint nyíltan kijelenthetjük, hogy megcáfolta a két héttel ezelőtti eseményeket. A továbbiakban Zsombor számol be a hétvégi kihívás részleteiről.

Kovács Zsombor fantasztikus bemelegítése

A novemberi Rotax Világdöntő előtti utolsó „pályabejáráson” a döntő megnyerésével ezüstérmes lett Kovács Zsombor egy olyan mezőnyben, melynek tagjai közül sokakat viszontláthat egy hónap múlva.

Kovács Zsombor visszatér nevelőegyesületéhez

Nemcsak az F1-ben kezd felbolydulni a nyári szünethez közeledve a pilótapiac, de a magyar gokartbajnokságban is megkezdődtek az átigazolások. Kovács Zsombor visszatért a KMS Europe-hoz.

Kovács Zsombor nem mindennapi győzelme

A Hargitai Racing 12 éves tehetsége, Kovács Zsombor nehéz kezdés után tökéletes eredménnyel zárta a 2015-ös országos gokart bajnokság ötödik, egyben a közép-kelet-európai bajnokság (CEE) negyedik futamát a csehországi Vysoke Myto versenypályáján.

Kovács Zsombor 12 évesen az egyetemen?

Természetesen nem arról van szó, hogy a magyar gokartos igazi csodagyerekhez méltóan már ilyen fiatalon az egyetem padjait koptatná, csupán arról, hogy egy terheléses teszten vett részt a Testnevelési Egyetemen.

Kovács Zsombor egy lépéssel közelebb a vb-hez

A Rotax Max Junior kategória előző évi bajnoka, a 13. életévét idén nyáron betöltő Kovács Zsombor ragyogó eredménnyel indította a 2015-ös idényt a gokart ob dunaszerdahelyi nyitófordulójában.

Egy pont döntött Kovács Zsombor javára

Drámai végjátékot és izgalmakat hozott az MGSZ-MNASZ Magyar Országos Gokart Bajnokság utolsó, brücki fordulója, hiszen a Rotax Max Junior kategóriában egyetlen pont döntött a végső győztes kilétéről. Az utolsó futamra még Sövér László utazott a pontverseny éllovasaként, a végén mégis Kovács Zsombor örülhetett. Vele beszélgettünk.