KordaRacing

Vizelli pontszerző helyen debütált a nagyok között

Sikeresen mutatkozott be az első osztályban a Korda Racing versenyzőpárosa, Vizelli Károly és Nagy Péter pontszerző helyen érkezett célba a Skoda Fabia R5-tel.

Top 10-ben kezdett Vizelli első R5-ös versenyén

Kiválóan indult Vizelli Károly királykategóriás pályafutása az idei Veszprém Rallyn, aki élete első R5-ös versenynapján az abszolút hetedik helyet szerezte meg a Korda Racing Skoda Fabia-jával.

R5-ös Skodára vált Vizelli Veszprémben

A Rali2 és a Lada VFTS után óriási lépést tesz a Korda Racing versenyzője: a hazai csúcskategóriát erősíti a hétvégi Veszprém Ralin.

Velenczei Ádám Szombathelyen is dobogó közelben

Az abszolút negyedik helyen zárta az Iseum Rali első versenynapját Velenczei Ádám és Szedő Csaba a Korda Racing Hyundai R5-ös versenyautójával, Alberti Szabolcs a legjobb elsőkerekes a mezőnyben, ifjabb Fekete László kategóriája harmadik helyéről várja a folytatást.

Dobogós reményekkel várja a folytatást Ózdon a Korda Racing

Sikeres napon van túl a Korda Racing Hyundai i20 R5-ös versenyautójával Velenczei Ádám és Szedő Csaba, a páros parázs küzdelem után az abszolút negyedik helyen zárta a futam első napját.

Miskolcon debütál Korda Hyundai R5-ös autója

Minden fronton támadásba lendül az Országos Rally Bajnokság idei szezonjában a Korda Racing. A csapat első-, hátsó és összkerekes autóval is ostromolja a csúcsokat a szezonnyitó Miskolc Ralin. Velenczei Ádám a vadonatúj Hyundai i20 R5-tel, Vizelli Károly a Lada VFTS-sel, Fekete László a Citroen C2-vel, Balics Ákos pedig a Honda Civic-kel száll versenybe.

Korda Racing: Volt már jobb, de lehetne rosszabb is

Küzdelmes napon vannak túl a Korda Racing versenyzői a Fehérép Kupa szombat versenynapján, Korda Erik és Csató Attila a magyarok között a második, míg Linninger Patrik a motoros értékelés első helyéről várja a folytatást.

Győzelmekkel kezdtek a Korda Racing juniorok

A Korda Racing mindkét párosa győzelemmel kezdte a szezont a hétvégi Eger Ralin, Balics Ákos és Borsfai Dávid a Historic mezőnyben, ifjabb Vizelli Károly és Vizelliné Jobbágy Éva pedig a Rally2-ben aratott kategória győzelmet sőt, a Ladás páros az abszolút értékelésben a szenzációs második helyen zárta a futamot.

Gyutai Adrián: Az alapokat letettük, jöhet a finomhangolás

A tavaly az olasz bajnokság National Trophy 600 kategóriájában versenyző és a gyorsaságimotoros-világbajnokságon is debütáló Gyutai Adrián már új csapatában, a Korda Racing színeiben gurult pályára az elmúlt hétvégén.

Kordáékat ismét utolérte a balszerencse

A Duna Aszfalt Kupa utolsó kilométerein egy műszaki hiba fosztotta meg Korda Eriket és Csató Attilát az abszolút második helytől, a Korda Racing csapata azonban az autós és a motoros értékelésben is legjobb magyarként zárta a szezonnyitót.

Korda Erik a magyar bajnoki címért száll harcba

Felkészülten és bizakodva tekint a hétvégi magyar bajnoki szezonkezdet elé a Korda Racing, Korda Erik és Csató Attila nem titkolt célja hogy a bugaci Duna Aszfalt Kupán megtegye az első lépést a 2016-os magyar bajnoki cím felé.

A Korda Racing színeiben versenyez idén Gyutai Adrián

A misanói hivatalos teszten kezdi meg a 2016-os szereplését az olasz bajnokság National Trophy 600 kategóriájában a 25 éves motoros, Gyutai Adrián.