Klausz

Klausz Kristóf nyerte az idei Mikulás Ralit

Bútor Róbert és Balogh János is harcban volt a győzelemért, de végül a fiatal fordos pilóta futott be győztesként a 2019-es Mikulás Ralin a Veszprémhez közeli murvás pályákon.

Ismét Kajetanowicz az Európa-bajnok

2015 után sorozatban másodszor lett Európa-bajnok Kajetan Kajetanowicz, miután negyedikként zárt a Liepaja Ralin - Botka Dávidék az abszolút kilencedik helyen értek célba.

Peugeot-val a bajnoki pontokért

A decemberi Szilveszter Ralin ült utoljára versenyautóban Klausz Kristóf, két hét múlva viszont újra éles küzdelmek várnak rá. Annak érdekében, hogy a tétversenyen maximumot tudjon nyújtani, bemelegítésként részt vett az 5. INA Kumrovec Rallyn. A március 4-5-ei, horvát bajnoki fordulón Csökő Zoltán diktálta az itinert a Peugeot 208 R2 jobb1-jéből.

Klauszék Kassán már bajnokok lehetnek

Az elmúlt hétvégén Ausztriában, a Weiz Ralin állt rajthoz Klausz Kristóf és Kecskeméti Balázs. A Renault Clio R3-mal versenyző alakulat számára fontos mérföldkő lehetett volna ez a futam...

Klausz: Sikeresen debütált a Peugeot 208 R2

Versenykörülmények között tesztelte Klausz Kristóf és Kecskeméti Balázs az új Peugeot 208 R2-t. A kocsi a Baranya Kupán mutatkozott be a nagyközönségnek, ráadásul sikerrel.

Klausz: Magabiztos győzelem a kétkerekesek között

Felborultak, majd nyitott motorháztetővel gurultak le egy gyorsaságin, mégis eredményesen zárhatta a június 12-14-ei Székesfehérvár Rallyet Klausz Kristóf és Kecskeméti Balázs.

Klaus Motorsport: Emberfeletti teljesítmény

Jól jött a pihenés Klausz Kristófnak és Kecskeméti Balázsnak a 21. Miskolc Ralit megelőzően: a 2015-ös magyar mezőnyben való debütálásuk előtt volt két hetük a regenerálásra.

Újabb okos és szép menetelés Klauszéktól

A Rali Európa Bajnokság egyik legnehezebb futamát tudhatja a háta mögött a Klausz Kristóf – Kecskeméti Balázs duó. Míg a versenytársak estek-keltek a lettországi Liepaja Ralin, addig a magyar, Renault Clio R3-assal versenyző alakulat okosan hajtotta a versenygépet a változó körülmények hatására átalakuló szakaszokon.