GP2

Fél körig sem tartott a GP2 szezonzárója

Annál rövidebb ideig aligha tarthat autóverseny, mint amennyit a GP2 sprintfutamából kaptunk Abu Dhabiban. Néhány kanyar után ugyanis az egészet leintették a Red Bull tehetségének rombolása miatt.

Megdöntötték Maldonado egyik rekordját

Ugyanis egészen eddig a venezuelai F1-es nyerte a legtöbb versenyt a GP2-ben. Mától a széria új sztárja, Stoffel Vandoorne a rekorder, aki a Ferrari pártfogoltját győzte le.

Wehrlein: Ha nincs ló, jó a szamár is?

A DTM újdonsült bajnokának elsődleges célja az F1, azon belül is a Manor ülése, de akkor sem lesz elégedetlen, ha előtte GP2-ben készülhet fel a megmérettetésre.

Webber protezsáltja nyert Bahreinben

Új-zélandi győzelem született a GP2 szombati sprintversenyen: Mitch Evans nagyjából féltávnál hagyta le az addig vezető Alex Lynnt. A GP3-ban elképesztő finálé várható a jövő hétvégén Abu Dhabiban.

GP2: Bajnokavatás a hatórás hétvégéjén

A csapatok közt megvan az F1 elsőszámú nevelősorozatának 2015-ös bajnoka, miközben a GP3-ban megszakadt a Mercedes-junior nagy sorozata – igaz, bajnoki éllovasként valószínűleg nem bánja ezt.

Majdnem feladta F1-es álmait Rossi

Brazíliában idei utolsó Formula-1-es versenyét teljesítette a Manor amerikai pilótája, aki elárulta: a 2015-ös szezonban kis híján az IndyCar mezőnyében kötött ki. Az utolsó pillanatban jött a lehetőség, hogy a tűz közelében maradjon.

Két F1-es csapattal is tárgyal a WSR idei bajnoka

A BRDC elnöke, Derek Warwick szerint 23 éves védence két F1-es csapat mellett GP2-es, valamint a DTM-ben szereplő gárdákkal is tárgyal, hogy hol versenyezzen a 2016-os szezonban.

Mi lesz a friss GP2-bajnok sorsa jövőre?

A McLaren reménysége, Stoffel Vandoorne Szocsiban elhódította a GP2 idei bajnoki címét, de nem tudni, hogy lesz-e helye jövőre az F1-es mezőnyben - az már biztos, hogy nevelőcsapatánál biztosan nem.

Új-zélandi győztes, belga bajnok a GP2-ben

A belga Stoffel Vandoorne negyedik helyével bebiztosította bajnoki címét az F1 előszobájában, a győzelem pedig egy kérdéses előzés után dőlt el Richie Stanaway javára Rio Haryanto előtt.

Rossi az F1 végéről a GP2 élére repült

Alexander Rossi ezen a hétvégén a Formula-1 helyett a GP2-ben szerepel, amit bizonyára nem is bán, hiszen megnyerte a rajtbalesettel kezdődő, lerövidített főversenyt, miután Alex Lynn hibázott az élen.

Ne maradj le semmiről - A hétvégi program

Az Orosz Nagydíj hétvégéjén az F1-es menetrend kissé eltér az Európában megszokottól, mindezt pedig megfűszerezi két Japánban vendégeskedő sorozat, a MotoGP és a Hosszútávú Világbajnokság.

Előrelép a rákból visszatérő F2-es bajnok

Európa versenypályáinak üde színfoltja a brit versenyző, aki egy nagyobb győzelmet tudhat magáénak, mint bármely versenytársa – ráadásul a karrierje is egyre csak felfelé ível.