BarumRali

Herczig: Nagyszerű ötödik hely a Barum Ralin

Herczig Norbert és Ferencz Ramón ötödik helyen ért célba az 51. Barum Ralin. A SKODA Rally Team MRF Tyres Hungaria párosa a verseny utolsó Power Stage szakaszán második lett, ezzel további négy bajnoki pontot szerzett, a csapatukban pedig a legjobb eredményt érték el.

Herczig 5., László 7. az óriási baleseteket hozó ERC-futamon

Csomós Miklós és a friss Európa-bajnok is hatalmasat esett a csehországi Barum Ralin: Jan Kopeckyt nem lehetett megállítani, de végül remek magyar eredményeket hozott a nehéz verseny.

Technikai hiba miatt esett ki az első helyről Vogel

Technikai probléma miatt az első helyről kényszerült feladni a Barum Ralit Vogel Adrienn és Maricsek Miklós. A Roger Racing Team versenyzőpárosa a női értékelés élén állt, amikor kuplunghiba miatt kiestek.

Barum Rali: Herczigék újra a régi felállásban

Közel tíz hónap után újra Ferencz Ramón navigátorral indul az ERC-ben Herczig Norbert. A SKODA Rally Team MRF Tyres Hungaria versenyzői a 2022-es Barum Ralin jubileummal folytatják a közös munkát, ez lesz 25. közös ERC versenyük.

A legsikeresebb magyar női autóversenyző a Barum Ralin

Újra Európa-bajnoki futamon indul Vogel Adrienn és Maricsek Miklós. A Roger Racing Team magyar párosa a hétvégi Barum Ralin áll rajthoz Csehországban, ezúttal azonban az Eb-értékelésen kívül versenyeznek. A kihívásokkal teli hétvégére egynapos teszttel készült a duó.

Negyedikek lettek Herczigék a Barum Ralin

Negyedik helyen ért célba a Barum Ralin Herczig Norbert és Ferencz Ramón. A rali Európa-bajnokság idei negyedik versenyén ismét végig az élmezőnyben autózott a SKODA Rally Team Hungaria párosa. A változatos időjárás miatt a szokottnál is nehezebb Barum Ralin hibátlan versenyzéssel bizonyították, hogy az ERC élmezőnyéhez tartoznak.

Legjobb női versenyzőként zárták a Barum Ralit Vogel Adriék

Legjobb női versenyzőként zárta a Barum Ralit Vogel Adrienn. A Roger Racing Team versenyzője navigátorával, Notheisz Ivettel az ERC3-as kategóriában pedig a 11. helyen végzett.

Herczigék lendületben vannak, jöhet a Barum Rali

Feltöltődve, mentálisan és fizikálisan is kipihenten utazik Csehországba Herczig Norbert és Ferencz Ramón. A SKODA Rally Team Hungaria párosa a római dobogó után bizakodva várja a jubileumi 50. Barum Ralit.

A Barum-ralival folytatódik az Eb Vogel Adriék számára

A Róma Rali után Csehországban áll rajthoz a FIA ERC versenyén Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett. A Roger Racing Team magyar párosa ezúttal is a cseh Orsák Rallysport technikai és logisztikai támogatásával vesz részt a versenyen.

A legendás Barum Ralin Herczigék

Budapesttől alig több mint 300 kilométerre folytatódik a Rali Európa-bajnokság. A legendás Barum Ralira ismerősként térnek vissza Herczig Norberték, a pályákat tavaly már megismerték, de erre az évre is maradt újdonság.

Botka nyert, Klausz pontokat szerzett Csehországban

Botka Dávid végig vezetve nyerte a cseh ERC2 futam értékelését a Barum Ralin, míg Klausz Kristóf pontszerző helyen ért célba az ERC3 és Junior ERC mezőnyében. A futamon Rongits Attila, Német László és a Nyírfás Juliannával induló Ekaterina Stratieva is célba ért.

Szombaton Botkáék gond nélkül az élen

Első Barum Raliján a szombati versenynap végén kategóriája élén áll a Botka Rally Team párosa. Tökéletes munkát végzett mindenki, így a vasárnapi hat gyorsasági előtt nyugodtan térhettek pihenőre.