Auer

DTM: Új futamgyőztes rózsaszín autóval

A korábbi F3-as pilóta, az osztrák Lucas Auer is feliratkozott a Német Túraautó Bajnokság nyerteseinek listájára. Dominálta a vasárnapi futamot, az akció mögötte zajlott, főleg Ekström jóvoltából.

DTM: Meglepetés pole a piros zászlós időmérőn

Két baleset is történt a Német Túraautó Bajnokság szombati nürburgringi kvalifikációján, amelynek végén a Mercedes újonca, Lucas Auer pályafutása első pole pozícióját szerezte.

Megvannak a Mercedes DTM-versenyzői

A Toyota nagy bejelentése, valamint a Sauber és a Ferrari F1-es bemutatója mellett a Mercedesnek is jutott pár perc reflektorfény pénteken: megvannak a gyár 2015-ös DTM-pilótái.

DTM: 20 éves F3-as tehetség a Mercedesnél

A Mercedes újabb versenyzőt jelentett be 2015-ös felállásából, szám szerint a harmadikat. Az osztrák Lucas Auer, a Formula-3-as Eb negyedik helyezettje vált formaautóról túraautóra.

A Mercedes is kipróbálta a fiatalságot

A BMW-hez hasonlóan a Mercedes is fiatal tehetségekkel tesztelt Jerezben, köztük a Formula-3 élmenőivel és egy korábbi F1-essel. Toto Wolff a követendő példát jelölte ki számukra.

Makaó: Tömegbaleset, svéd siker, Verstappen-felzárkózás

Eseménydúsan alakult az idei F3-as Makaói Nagydíj: bár a győztes személye nem okozott meglepetést, egy csúnya baleset piros zászlóhoz vezetett, Max Verstappen pedig a rajtrács végéről jött fel a pontszerzők közé.

Makaó GP: Az F1-es tört, a svéd nyert a kvalifikációs futamon

A makaói F3-as nagydíj kvalifikációs versenyét tartották ma, amelyet a pole-pozícióból induló Felix Rosenqvist nyert meg. Már csak egy lépést kell megtennie, hogy a rangos utcai verseny idei legjobbjának mondhassa magát.

Makaó GP: Svéd pole az Eb-menők előtt

A holnapi kvalifikációs versenyre az ötödik Makaó Nagydíján induló Felix Rosenqvist szerezte meg a pole-t az Európa-bajnokság első négy helyezettjét megelőzve. Verstappen büntetéssel ötödik.

Verstappen utolsó versenyén bukta az ezüstöt

A jövőre már az F1-ben szereplő Max Verstappen karrierje utolsó F3-as versenyén elveszítette a bajnoki ezüstéremért vívott csatát, de még így is jobban szerepelt a friss bajnok Oconnál.