2024. április 26. péntek
Egyéb

RS Formula - Spa is terítéken volt

Molnár rajt-cél győzelem Spa-ban! A Red Rush-os kezd visszakapaszkodni a tabella élére. 2. lett Szűcs, a 3. pedig Híves. Azután jött a két One By One, akiknek most se volt teljesen tiszta futamuk Schneider esetében.

Bajnokság állása jelen helyzetben:
1. Szűcs Zsolt 69 pont
2. Schneider Kristóf 68 pont
3. Molnár Attila 67 pont
4. Híves Zoltán 67 pont

Öt futammal a vége előtt a csapatbajnokság is kezd körvonalazódni. A Red Rush GP úgy néz ki, hogy kimondottan bajnokesélyes, és benne van a pakliban, hogy a 2 éven át regnáló One By One-tól átveszik a címet. 31 pont a különbség a két csapat közt és egy futamon 22 pontot tud gyűjteni egy csapat, ha kimaxolja a lehetőségeit. Az RR egy kettős győzelemre került az ObO-tól. Érdekes lesz a szezon vége. Kettejük között ott van a még mindig újoncnak mondható csapat, a One Mission Motorsport, akik 11 pontra vannak a szürke-vörösöktől.