2024. április 20. szombat

VogelAdrienn

Hazai pályán indul a versenyszezon az Év női autóversenyzőjének

Az I. Therwoolin Boldogkő Rally-val kezdődik a 2021-es versenyszezon Vogel Adriennek és navigátorának, Notheisz Ivettnek.

Népszerű márkakupában indul idén itthon Vogel Adri

A Peugeot 208 Rally Cup Hungary versenyein áll rajthoz idén itthon Vogel Adrienn és navigátora Notheisz Ivett.

Újabb hivatalos M-Sport teszten vehetett részt Vogel Adrienn

A Ford raliautóinak fejlesztéséért és gyártásáért felelős M-Sport hivatalos tesztjén vehetett részt Vogel Adrienn. Ez már a második alkalom, hogy meghívták a tavaly az MNASZ által az Év női autóversenyzőjének választott magyar pilótát: tavaly az akkori legújabb fejlesztésú rally4-es Ford Fiestát próbálhatta ki a bemutatás előtt, most a Ford Fiesta rally3-at vezethette.

Új év, új technika - Skoda Fabia R5 teszttel kezdte a szezont Vogel Adri

A rali-Eb-t az ERC3-as kategória összetett 7. helyén záró magyar versenyző a Dani Fischer Team Skoda Fabia R5-ösét tesztelte Kiskunlacházán.

Vogel Adrienn Az Év női autóversenyzője

Az idén a rali-Európa-bajnokságban (FIA ERC) szereplő Vogel Adrienn lett az Év magyar női autóversenyzője az Autósport és Formula Magazin által összeállított rangsor alapján.

Hetedik helyen zárták a rali-Eb 2020-as évét Vogelék

Kategóriájuk hetedik helyén fejezte be a rali-Eb 2020-as idényét Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett. A Roger Racing Team és a cseh Orsák Rallysport versenyzői technikai hiba miatt azonban nem értek célba a FIA ERC évadzáró fordulóján, a Kanári-ralin.

Vogel Adrienn: Szeretnénk bebizonyítani, hogy van helyünk a férfiak között

A 2020-as rali-Eb utolsó helyszínén, a Kanári-szigeteken zárul az idei versenyszezon Vogel Adriennek és Notheisz Ivettnek. A Roger Racing Team ralipárosa az ERC3-as kategória ötödik helyéről, a női kategóriát vezetve készül az utolsó fordulóra.

Kategóriájuk legjobb magyarjaként zárták a Rally Hungary-t Vogel Adriék

Az ERC3-as kategória ötödik helyezettjeként zárta Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett a rali-Eb magyarországi fordulóját, a Rally Hungary-t. A Roger Racing Team párosa ezzel a kategória legjobb magyar egységeként ért célba a zempléni versenyen.

Vogel Adriék visszatérnek Eb-debütálásuk helyszínére

Az ERC3-as kategóriában, már az új, R4-es Ford Fiestával indul a rali-Eb magyarországi fordulóján Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett. A magyar női duó tagjai boldogok, hogy a szeptemberi Eger Rally után újra magyar közönség előtt versenyezhetnek.

Vogel Adrienn a mellrák megelőzésére figyelmeztet

Október világszerte a mellrák elleni küzdelem hónapja, női autóversenyzőként pedig Vogel Adrienn is csatlakozott az akcióhoz.

Vogel Adriék hazai pályán is bizonyítottak

Kihívásokkal teli hétvégén vannak túl Vogel Adriennék az Eger Ralin. A Roger Racing Team pilótája, aki idén a cseh Orsák Rally Sporttal együttműködve versenyez, tizenhét indulóból a hetedik helyen zárta a kétkerék meghajtásúak kategóriáját a Rally1-ben navigátorával, Notheisz Ivettel.

Vogel Adri álomszerűen kezdett a rali-Eb-n

Győzelemmel kezdett Vogel Adrienn a rali-Eb-n! A Roger Racing Team idén a cseh Orsák Rally Sporttal közösen induló versenyzője és navigátora, Notheisz Ivett nemcsak a leggyorsabb volt a nők között a hétvégi Róma-ralin, hanem az ERC3-as értékelésben is az előkelő és pontszerző ötödik helyen ért célba a kategória tizenkilenc indulójából. Összetettben a rajthoz álló száznál is több autóból 44. lett a magyar női páros a Ford Fiesta R4-gyel.