2024. május 20. hétfő

TuránFrigyes

Turán Motorsport - Segítség nélkül!

Jól indult, de balszerencsésen folytatódott a Turán Motorsport párosa, Turán Frigyes és Farnadi Ági számára az Országos Rallye Bajnokság negyedik fordulója, a Székesfehérvár Rallye.

Rossz döntéseket hoztak Turánék Ózdon

A miskolci ezüstérem után most nagy küzdelemben és némi szerencsével sikerült megszereznie a negyedik helyet a Turán-Farnadi kettősnek - elkeseredve azonban nincsenek.

Hadik vezet Ózdon, Herczig csak harmadik

Hadik András és Vincze Ferenc feszül egymásnak az első helyért, Herczig Norbert látótávolságon belül van, Turán Frigyes csak hatodik - közben Ollé Sándorék óriási bukást szenvedtek el.

Turán: Az év egyetlen technikai hibája a Mikulás Ralin

Turán Frigyesnek és Zsiros Gábornak jól indult a legendás 20. Mikulás Rali, de sajnos a párosnak egy technikai hiba miatt idő előtt fel kellett adnia az évadzáró versenyt.

Turán Frigyes és Zsiros Gábor nehéz nap után a célban

A Turán Motorsport versenyzőpárosa az elmaradt shakedown után pénteken esőben és ködben teljesítette az első 8 gyorsasági szakaszt a tradicionális Wales Rally-n. A magyar páros dolgát több hiba is megnehezítette, de Turán Frigyes és Zsiros Gábor nagy küzdelem után kategória 11. helyen zárta az első versenynapot a Ford Fiesta R5-tel.

Kedvenc versenyén a dobogón Turán

A Turán Motorsport versenyzőpárosa, Turán Frigyes és Zsiros Gábor a világbajnoki idényük legjobb eredményét érte el a Ford Fiestávala Katalán Ralin, ugyanis Frici és Gabi a vasárnapi zárónapot követően harmadik lett a WRC2-es kategóriában. A magyar páros összetettben a 16. helyet szerezte meg. A végeredményt azonban homologizációs vizsgálat felülírta, ugyanis a mérlegelésnél az első futómű 2 alkatrészénél minimális súlyeltérést találtak.

Zsinórban negyedjére végzett pontszerző helyen Turán

Turán Frigyes és Zsiros Gábor a világbajnoki szezon egyik legnehezebb versenyén, a Német Ralin is pontszerző helyen végzett, így újabb 4 ponttal gazdagította csapatát. A megpróbáltatásokkal tarkított futamot kategória 8.-ként zárta a páros, összesítettben a 15. helyen végzett.

Ismét magyar résztvevők a rali világbajnokságon

Turán Frigyes és Zsiros Gábor a legendás Német Ralin folytatja a világbajnoki szezont augusztus 18-21. között a Ford Fiestával. A népes mezőnynek 4 nap alatt 18 szakaszt és majdnem 307 versenykilométert kell teljesítenie a szőlőtőkékkel tűzdelt pályákon.

Turán és Solberg együtt tesztelt

Turán Frici a Hankook Fejlesztési Program keretén belül Henning Solberggel tesztel a sólyi pályákon. Az egyik legtapasztaltabb pilótával a murva abroncsokat tesztelik, az ebből levonható tanulságok pedig meghatározzák majd a fejlesztések további irányát.

Értékes pontokkal távoztak Lengyelországból Turánék

Turán Frigyes és Zsiros Gábor az utolsó versenynap folyamatos megpróbáltatásai ellenére is két pontot szerzett csapatának a Lengyel Ralin, így jelenleg már hét pontjuk van három világbajnoki futamot követően. A Ford Fiesta jól vizsgázott, az összeszokott páros pedig nem adta ki a kezéből a pontszerző helyet.

Turán: Kiugrálhatta magát a Ford Fiesta

Turán Frigyes és Zsiros Gábor sikeresen teljesítette a pénteki tíz, megpróbáltatásokkal teli gyorsasági szakaszt szombaton újult erővel vág neki a 124 kilométeres össztávnak.

Újra murva - Turánék a Lengyel Ralira készülnek

A hétvégén az idei év harmadik világbajnoki futamán áll rajthoz a Turán Motorsport versenyzőpárosa Turán Frigyes és Zsiros Gábor. A lengyelországi megmérettetésen újra murván teljesítenek a Ford Fiesta R5-tel. A tapasztalt kettős bízik, hogy Portugália és Szardínia után újabb pontokat zsebelhetnek be.