SuzukiSwiftCupEurope

Keszthelyi Vivien bravúros teljesítménnyel zárta az idei szezont

A magyar autósport egyik legnagyobb tehetségének tartott, 14 éves Keszthelyi Vivien bravúros teljesítménnyel zárta az idei szezont a Suzuki Swift Cup Europe elmúlt hétvégén megrendezett utolsó fordulóján, az ausztriai Red Bull Ringen.

Bernula István a Swift Cup magyar bajnoka!

Nincs annál jobb stratégia, mint soha fel nem adni: igazolja ezt Bernula István példája is, aki a Swift Cup Europe 2015-ös idénye során számos viszontagsággal szembesült, ám egyetlen pillanatra sem adta fel, a jutalma pedig az lett, hogy a sorozat legutóbbi, hungaroringi fordulójában bebiztosította a magyar bajnoki címet. Fekete Balázs sem lehet elégedetlen: a mezőny legfiatalabb versenyzője jól szerepelt és hasznos tapasztalatokat gyűjtött az évad utolsó előtti versenyhétvégéjén.

3 futam, 3 dobogó: Jól sikerült a hétvége Keszthelyi Viviennek

A magyar autósport egyik legnagyobb tehetségének tartott, 14 éves Keszthelyi Vivien az elmúlt hétvégén a Hungaroringen versenyzett a Suzuki Swift Cup Europe sorozat idei szezonjának utolsó előtti fordulóján.

Hibás lengéscsillapító okozta Keszthelyi Vivien lassulását

Keszthelyi Vivien, az Oxxo Motorsport 14 éves pilótája az előző hétvégén felemásan zárta a Suzuki Swift Cup Europe Hungaroringen rendezett versenyhétvégéjét, amely a kamion Európa-bajnokság betétprogramja volt.

Egy héttel hatalmas balesete után nyert a 14 éves lány

A mindössze 14 éves tehetség, Keszthelyi Vivien egy héttel ezelőtt óriási bukfencet úszott meg sérülés nélkül. Vasárnap a Pannóniaringen futamot nyert a Suzuki Swift Cup Europe-ban.

Hódításra készen a Bz Racing Team

Balogh Zozó a hétvégén a szívéhez közel álló Ausztriában bizonyíthat újra. Igaz most egy új helyszínen.

Két dobogóval zárt a 14 éves versenyző hölgy a Slovakiaringen

A magyar autósport egyik legnagyobb tehetségének tartott, mindössze 14 éves Keszthelyi Vivien a sportbírók mulasztása miatt csúszott le pályafutása első futamgyőzelméről a Suzuki Swift Cup Europe elmúlt hétvégén, a Slovakairingen rendezett fordulóján.