SkodaRallyTeamHungaria

Herczig: Türelmesnek kell lennünk

Negyedik ERC szezonjuk kezdetére még várnia kell Herczig Norbertnek és Ferencz Ramónnak, mert az év első versenyét az Azores Rallyt a COVID-19 járvány miatt elhalasztották. Az Európa-bajnokság nyitófutama így a Rally Poland lesz június 18-20-án.

Három a magyar igazság és egy a ráadás

Ezt a mondást a Herczig Norbert – Bacigál Igor páros komolyan vette az ORB hétvégi pécsi futamán. A SKODA Rally Team Hungaria versenyzőpárosa ugyanis nem csak a hétvégi futamot nyerte meg, de az itt megszerzett pontszámokkal a Magyar Országos Rallye Bajnokság Abszolút Bajnokai is lettek.

Herczig: Győzelemmel felérő negyedik hely

Ahogyan számítottunk rá, a 24. Veszprém Rali valóban a szezon legizgalmasabb futama volt. Az első versenynap végén ugyanis a mezőnyt megtizedelte a jutaspusztai pálya minősége és a versenyautók sorra felnin közlekedve próbáltak meg eljutni a célig.

Herczig: Értékes eredmény Székesfehérváron

Nagy küzdelemben szerzett ezüstérmet az idei Székesfehérvár Ralin Herczig Norbert és Bacigál Igor.

Székesfehérváron folytatódik a küzdelem!

A SKODA Rally Team Hungaria csapatát a szombathelyi murvás győzelem után továbbra is a lendület és az elszántság jellemzi. Nem kérdés számukra, hogy a csapat Székesfehérváron is szeretné folytatni az idei remek szereplését.

Herczigék ismét győztek Szombathelyen

2015 és 2016 után idén is megnyerte a szombathelyi murvás futamot Herczig Norbert és Bacigál Igor. A SKODA Rally Team Hungaria párosa szenzációs teljesítményt nyújtott az M6Log Iseum Ralin, ezzel megerősítették a vezető helyüket az éves összesítésben.

Herczig: Indul a murvás szezon!

Vajon mit hoz a pénteki murvás kvalifikáció? A kérdés jó, de a választ csak a hétvégén megrendezésre kerülő Iseum Szombathely Rali kvalifikációs gyorsasági szakasza után tudhatjuk meg.

Herczig-Bacigál: Fontos pontok, értékes ezüst

Április utolsó hétvégéjén az észak-borsodi és a nógrádi pályákra volt hivatalos a Magyar Országos Rallye Bajnokság mezőnye. Az esztendő második aszfaltos versenyén, a Steelvent Ózd Rali9n két nap alatt tizennégy szakaszt kellett teljesíteni a párosoknak, ezután a legjobbakat Salgótarján főterén díjazták.

Ózdon az időjárás döntő faktor lehet

Fokozódik a feszültség, nő az adrenalin és a várakozás. A miskolci győzelem után itt az újabb fontos feladat: az előttünk álló hétvégén az ugyancsak aszfaltos Stieelvent Ózd Ralival folytatódik az első osztályú Országos Rallye Bajnokság, ahol a címvédő versenyzőpáros, Herczig Norbert és Bacigál Igor a tőle megszokott módon igyekszik a lehető legjobban szerepelni.

Herczig: Kemény csata, értékes győzelem

Néhány gyorsaságinak ugyan el kellett telnie ahhoz, amíg ismét felvette a bajnoki ritmust Herczig Norbert és Bacigál Igor. Az R5-ös Skoda Fabiaval azonban egyre inkább formába lendültek, és végül nagy csatában megnyerték a Hell 23. Miskolc Ralit.

Szoros bajnokságot ígér idén a rali-ob

A hosszú pihenő után egy rendkívül hasznos, „nagyteszttel” hangolt a magyar bajnokság nyitányára a címvédő SKODA Rally Team Hungaria csapata.