2024. május 12. vasárnap

MagyarJános

Magyar János: Eső és káosz

Magyar János a hétvége második versenyén megjárta a mennyet és poklot egyaránt. A vasárnap nem teljesen a tervek szerint alakult.

Búcsú idősebb Magyar Jánostól

A búcsú mindig nehéz. Nehéz egy órára, nehéz egy percre, és még nehezebb egy egész életre. A legfájdalmasabb az érthetetlen, a felfoghatatlan mivolta. Miért most, miért épp így történik? Ezek azok a közhelyes kérdések, amelyeket felteszünk magunknak újra, és újra - hasztalanul. Mert a keserűség nem csitul, az érthetetlen pedig nem válik érthetőbbé…

Magyar János duplázott a Hungaroringen

Fantasztikus Magyar-siker született a 2016-os ESET V4 Cup hungaroringi szezonnyitóján. A Forma 3-as mezőnyben ugyanis a Közép-Európa Bajnokságon idén debütáló Magyar János nemcsak a két időmérőt nyerte meg, hanem a pole pozícióból indulva mindkét futamot is, így a Tomracing Motorsport versenyzője az összetett élén várhatja a következő, a csehországi Mostban június 17-19-én rendezendő második versenyhétvégét.

Magyar János: Egyértelmű célom a dobogó!

Újabb nagy fába vágta a fejszéjét a Tomracing Motorsport: idén már az ő színeikben versenyez a többszörös magyar bajnok Magyar János, aki idén már a nemzetközi mezőnyben is szeretné bizonyítani tehetségét. A Hungaroringen most kezdődő Közép-Európa Bajnokságnak számító ESET V4 Cup sorozatra készülő pilóta kijelentette, autójának alapbeállításai megvannak, az elvárt köridőt a héten tartott utolsó teszten teljesítette, így szeretne egy dobogós hellyel debütálni a nemzetközi mezőnyben.

F1-es tanulmányi kiránduláson a magyar bajnok

Ki ne szeretne egyszer meglátogatni egy Forma 1-es gyárat vagy ellátogatni a Ferrari Múzeumba? Magyar János számára ez most sikerült. A 2015-ös magyar formula autós bajnok egy tanulmányi kirándulással melegített be a két hét múlva kezdődő szezonra.

Magyar János: A visszarázódás megkezdődött

Nagy tömeg, versenymentes esemény mégis egy igazán fárasztó, de élvezetes program. Magyar János igaz autóban még nem róhatja a kilométereket, de a hangulat már ismerős lehet.

A magyar bajnok Forma-1-gyel készül

Magyar Jánosnak a 2016-os szezon startjáig még több, mint egy hónapot kell várnia. Addig is marad a felkészülés, na meg persze a száguldó cirkusz.

Így készül a nemzetközi megmérettetésre a magyar bajnok

2015 után 2016-ban is újdonságok várnak Magyar János. A tavalyi forma autós magyar bajnok egy másik mezőnyben, de töretlen célokkal várja a szezon kezdetét.

Nemzetközi porondon is bizonyíthat a magyar bajnok

Újabb nagy fába vágta a fejszéjét a Tomracing Motorsport: idén már az ő színeikben versenyez a többszörös magyar bajnok Magyar János, aki a Formula 1.6-os sorozat után tavaly már az Abszolút „király” kategóriában sem talált legyőzőre. A pilóta nagy tervekkel várja a szezont, és ezúttal már a nemzetközi mezőnyben szeretné bizonyítani tehetségét. Nagy álma, hogy tesztpilóta lehessen az autóversenyzés csúcskategóriájában, a Formula 1-ben.

Magyar János: A jól megérdemelt ünneplés

Magyar János már megbarátkozott a gondolattal, hogy két Formula BMW-zés után, egy Formula Master volánja mögött igenis ő lett a magyar formaautós bajnokság abszolút győztese.

Magyar Racing Team: Ki az a Magyar János?

Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy fiú, aki 5 évesen már házi készítésű gokartban rótta a köröket a kertben. Szépen lassan a gokartból Formula BMW lett, majd egy kategóriaváltás után az első évben egy Forma 3-as autóval egy magyar bajnoki cím.