2024. április 27. szombat

KiaPlatinumRallyCup

Sűrű év után 2020-ban is a fejlődés a célja Vogel Adriennek

Pályán elért összetett ötödik hely, új szakágként ismerkedés a ralival, rengeteg kilométernyi tapasztalat – dióhéjban erről szólt Vogel Adrienn 2019-es éve. A Kia Platinum Cup és a Kia Platinum Rally Cup versenyzője jövőre újabb kihívásokra készül, miközben továbbra is a tapasztalatszerzés és a fejlődés a célja.

Krajnyákék a Kia Platinum Rally Cup első bajnokai

A Krajnyák Petra, Velezdi Eszter páros lett a Kia Platinum Rally Cup történetének első bajnoka, habár az évadzáró Mecsek Rallye-t Rónavölgyi Endréék nyerték. A 2019-ben életre hívott sorozat erre az évre befejeződött, a promóter dolgozik a folytatáson.

A Mecsek Ralin avat bajnokot a Kia Platinum Rally Cup

Ötödik, záró versenyhétvégéjéhez érkezik az idén bemutatkozó magyar márkakupa, a Kia Platinum Rally Cup. A sorozat bajnoki címe Pécsett dől el, igaz, Krajnyák Petra szinte behozhatatlan előnnyel érkezik a Mecsekbe, de Rónavölgyi Endrének is van esélye megszerezni az összetett győzelmet.

Vogel Adrienn elviszi egy körre szurkolóját

Habár közeledik a szezon vége pályán és raliban egyaránt, Vogel Adrienn azért az év második felében is tartogat meglepetéseket szurkolóinak. Most legjobban informált követője kipróbálhatja, milyen Notheisz Ivett navigátor helyén ülni.

Kia Platinum Rally Cup: Krajnyákék nyerték a Baranya-kupát

Krajnyák Petra és Velezdi Eszter nyerte a Kia Platinum Rally Cup idei harmadik fordulóját, a Baranya-kupát. A páros ezzel megőrizte vezető helyét az új magyar rali márkakupában.

Harmadik fordulójához érkezik a Kia Platinum Rally Cup

Eger és Székesfehérvár után a Mecsekbe érkezik a Kia Platinum Rally Cup mezőnye. A Baranya-kupán pénteken a prológ és egy 11 km-es gyorsasági vár a versenyzőkre, szombaton további nyolc szakaszt kell majd teljesíteniük a résztvevőknek az aszfaltos pályákon.

Vogel Adri Ausztriában is bizonyított

Ausztriában folytatta a tapasztalatszerzést R2-es versenyautójával Vogel Adrienn. A 2017-ben a Magyarországon Az Év Női Autóversenyzőjének megválasztott pilóta a Perger Mühlstein Ralin vett részt hétvégén. Navigátorával, Notheisz Ivettel a kategória harmadik helyét szerezték meg a Roger Racing Team által felkészített autóval.

A fair playről szólt a Kia Platinum Rally Cup második hétvégéje

Izgalmas csatákat hozott, majd egy igazán sportszerű eseménnyel zárult a Kia Platinum Rally Cup második fordulója. A Székesfehérvár Ralit Krajnyák Petra és Velezdi Eszter nyerte meg a márkakupában, de a mezőny szinte minden tagjának jutott szakaszgyőzelem a vasárnapi versenyen.

A promóter is autóba ül a Kia Platinum Rally Cup második hétvégéjén

Második fordulójához érkezik a Kia Platinum Rally Cup. A rali2-ben idén bemutatkozó magyar márkakupa mezőnye az Eger Ralin kezdte a szezont, pünkösd hétvégén pedig a Székesfehérvár Ralin állnak rajthoz. Az első fordulóban győztes Vogel Adrienn azonban hiányzik az indulók közül, mert a Kia Platinum Cup lengyelországi versenyén, Poznanban indul.

Vogel Adriennék nyerték a Kia Platinum Rally Cupot Egerben

Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett nyerte az új magyar rali márkakupa sorozat, a Kia Platinum Rally Cup első fordulóját az Eger Ralin.