2024. április 28. vasárnap

IndyCar

Palou a hajrában kapta el Hertát

Idei harmadik győzelmét aratta és lerázta az üldözőket az összetettben az IndyCar 2021-es bajnoka a Road Americán rendezett futamon.

Palou-siker, Power-parádé és törések Detroit utcáin

A pole-ból induló spanyol nyert, a címvédő remekelt, Grosjean és O’Ward is falnak ütközött: eseménydús futammal folytatódott az IndyCar-szezon.

Josef Newgarden nyerte az idei Indy500-at

Az utolsó körben előzte meg Marcus Ericssont, szenzációs futamot hozott a 107. Indy500: a Penske pilótája örülhetett a drámai küzdelem végén.

Hétfő: Hamilton–Leclerc párost akar a Ferrari

Hamilton–Leclerc párost szeretne a csapatnál látni a Ferrari elnöke, John Elkann, csúcsdöntés az Indy500-on a pole-ért és vajon hová tűntek a németek?

Bombaerős mezőny a 107. Indy 500-on

Az előző 10 Indy 500 győzteséből csak egy, az előző 11 év bajnokaiból pedig egy sem hiányzik a mezőnyből – összesen 13 győzelem, 14 bajnoki cím és 11 Daytona-siker az autókban.

Palou győzött a McLarenek előtt Indianapolisban

Bár ideiglenesen kétszer is leszorították az élről, a 2021-es bajnok magabiztosan nyerte az Indy 500 előtti utolsó futamot, és a tabellán is élre állt.

Ne maradj le semmiről: MotoGP, WRC, NASCAR, IndyCar a programban

MotoGP, WRC, IndyCar és NASCAR is szerepel a programban: mutatjuk, hogy mi és mikor vár ránk az előttünk álló hétvége során.

Grosjean nagyot előzött, de McLaughlin nyert

Hiába vezette a verseny nagy részét a Barber Motorsports Parkban az ex-F1-es francia, továbbra is várat magára az első győzelme az IndyCarban.

Szabálymódosítások és újabb Ferrari-pletyka – kedd

Változnak a sprint- és motorszabályok is, Mekies távozhat a Ferraritól, Sainz pesszimista, Alonso viszont eltökélt. Erről olvashattatok kedden a Formulán.

Ferrari elutasítva, az Audi már idén tesztel – keddi F1-es hírek

Nem vizsgálja felül Sainz büntetését az FIA, a spanyol lehet az Audi új kiszemeltje, teszt Mugellóban, halálos fenyegetések az IndyCarban. Április 18-án történt.

Halálos fenyegetéseket kapott az IndyCar-pilóta, a sorozat közleményben reagált

Callum Ilott tettét nem bírták elviselni az argentin szurkolók, akik megrohamozták a pilótát: a versenytársak és a sorozat is kiállt mellette.

Kettős győzelmet aratott az Andretti Long Beach utcáin

Karrierje első diadalát aratta a pole-ból induló Kyle Kirkwood, akit Romain Grosjean kísért a célba. Marcus Ericsson újra az élre állt az összetettben.