2024. június 16. vasárnap

H-MotoTeam

Portimao nem volt egyszerű

Az European Junior Cup portimaói futama sajnos nem úgy sikerült a H-MOTO Team pilótájának, Kis Viktóriának, mint tervezte. Ugyanis Viki a hétvégén elvesztette vezető pozícióját.

Kis Viktória Portimaoban jutna a csúcsra

A H-MOTO Team versenyzője, Kis Viktória a múlt hétvégén még a vízparton lógatta a lábát, ezen a hétvégén viszont már Portugáliában, a portimaói versenypályán húzza a gázt, az European Junior Cup ötödik futamán.

Ismét remek hétvégét zárt a H-MOTO Team

A hétvégén a Pannónia –ringre költözött az Alpok-Adria mezőnye. A pálya specialistája, Győrfi Alen a legjobbak között zárta a versenyt két dobogós helyezésének köszönhetően. A fiatal Kovács Bálint is remekelt, hiszen harmadikként ért célba a versenyen. Csányi Gergő pedig jelenleg a második helyen áll az IMRC-CUP –ban.

Tömeges esések sorozata Doningtonban

A hétvégi EJC futamon több versenyző is esett, viszont ez nem befolyásolta a H-MOTO Team tagjának, Kis Viktóriának a versenyen nyújtott fantasztikus teljesítményét. Wicca ugyanis nem csak harmadik lett a hölgyek között, de új-zélandi ellenfeléhez is egyre közelebb került a női értékelésben.

Magyar lány a vizes doningtoni pályán

Az idei év egyetlen angol fordulója következik a Superbike Világbajnokságban, valamint a kísérőversenyek sorozatában. A H-Moto Team versenyzője, Kis Viktória máris elindult Nagy-Britanniába, hogy a doningtoni pályán is az eddigiekhez méltó eredményt érhessen el.

Győrfi Alen: Cél a dobogó

A H-Moto Team oszlopos tagja, Győrfi Alen ezen a hétvégén Közép-Kelet-Európa legnívósabb nemzetközi gyorsasági motoros sorozatán, az Alpok-Adria Bajnokságon gurul aszfaltra az olaszországi Adria versenypályán.

Kis Viktória egyedüliként ért célba

A H-MOTO Team női versenyzője, Kis Viktória eddigi legjobb helyezését elérve az European Junior Cupban, egyedüli nőként ért célba az imolai versenyen. Így, a lányok külön értékelésében ismét övé lett a korona.

Robert Muresan ismét a H-Moto színeiben versenyzett

Robi régi csapattag a H-Motónál, hiszen 2013-ban és 2014-ben is a H-Moto színeiben versenyzett a Stock 1000 világbajnokságon, ahol többször is az első tízben végzett. Május elején viszont a hazai (román) bajnokság első fordulóján a H-Moto Stock BMW S1000RR motorjával a Superbike kategóriában hatalmas győzelmet aratott.

Kis Viktória: Megvan a dobogó legfelső foka!

A hollandiai hétvégén Kis Viktória megszerezte első dobogós helyezését, ugyanis az EJC Európa-kupa női versenyzői között elsőként ért célba.

Kis Viki bizakodó - Reflektorfényben Assen

A legendás versenypályára látogat ezen a hétvégén a Superbike Világbajnokság sorozata, ahol Kis Viki EJC-futamát is megrendezik. Az asseni pálya gyors, 11 jobb, valamint 6 bal kanyar alkotja. A program ma a szabadedzésekkel indul, holnap időmérőkkel folytatódik, és vasárnap a versenyekkel zárul.

Hazai Pályán a H-MOTO

A magyar bajnoki versenysorozat is ezen a hétvégén fog elindulni, amiben három H-MOTO versenyző is érdekelt, név szerint Csányi Gergő, Györfi Alen és Kovács Bálint.