2024. május 4. szombat

Fazekas

Fazekas: Sosem fárasztott ki még ennyire verseny

Erősen szerepelt a világsztárokkal dúsított mezőnyben a tereprali-ob éllovasa a magyar világkupafutamon, a hazai címet azonban nem tudta bebiztosítani, a döntés Nagykállóra maradt.

Fazekas: A mélyből a csúcsra

A IV. Gyulai Várfürdő Kupán sem talált legyőzőre Fazekas Károly, Szenáki László és a BMW X6 RR egysége, amely így zsinórban második győzelmével újabb lépést tett a 2015-ös Nyílt Tereprali Országos Bajnokság megnyerése felé.

Fazekas nyerte a IV. Gyulai Várfürdő Kupát

Nem találtak ellenszert a riválisok Fazekas Károlyra és tűzpiros BMW X6-osára a IV. Gyulai Várfürdő Kupán sem: a pilóta és navigátora, Szenáki László a Riverside Baja után a viharsarki derbit is megnyerte és az újabb sikerrel tovább erősítette vezető pozícióját a bajnoki ponttáblázat első helyén. Fazekasék mögött a Korda Erik, Csató Attila páros végzett a HRX-Forddal, míg a 3. pozícióban a cseh Hummer-egység, Tomas Ourednicek és Pavel Vaculik zárt.

Gyula: Fazekasék vezetik a versenyt

Fazekas Károly és navigátora, Szenáki László állt az élre a IV. Gyulai Várfürdő Kupa szombati napjának végére, a BMW X6-ossal versenyző páros a délutáni két szelektív szakasz megnyerésével vette át a vezetést.

Társkereső – legyél te a kétszeres bajnok navigátora!

A tereprali ob-n érdekelt Fazekas Motorsport nem mindennapi módon keres magának másodpilótát kétszeres magyar bajnok pilótája, Fazekas Károly mellé. A csapat facebook oldalán indítottak toborzást, és bárki jelentkezhet felhívásukra – akár te is!

Fazekas: Még nyerhetünk idén

Bár a bajnoki címre idén már nincs esélye, a korábbi kétszeres magyar bajnok Fazekas Károly – Horn Albert egység szeretné pozitívan, győzelmekkel zárni a 2014-es Tereprali ob-t.