Bitter

Bitter Sándor 2015-ben sem adja alább

Úgy néz ki, az egyetlen magyar utcai motorversenyzőnek végre olyan szezonja lehet, amilyet tudása alapján mindig is megérdemelt volna. Több rangos versenyen is elindul, előtte pedig a felkészülés is tartalmas lesz.

Bitter: Nekem még a csuklómban van a traction control

Hazánk elsőszámú utcai motorosa, Bitter Sándor idén minden eddiginél nagyobb sikerrel teljesítette pályafutása harmadik Makaó GP-jét, amelyet a mezőny leggyengébb motorjával a 18. helyen zárt. Ennél is nagyobb feltűnést keltett azonban az esős warm up-on elért fantasztikus 2. helye.

Makaó GP: Bitter remek teljesítménnyel 18.

Stuart Easton nyerte a 48. Macau Grand Prix-t, Michael Rutter lett a második, Martin Jessopp pedig a harmadik. Hazánk utcai harcosa, Bitter Sándor nagyszerű teljesítményt mutatott be, tavalyi helyezésén egyet javítva a 18. helyen fejezte be az igen megterhelő tizenkét kört.