DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2026. június 28. vasárnap

Dixon nyerte a detroiti őskáoszt az IndyCarban – videó

Alig néhány nappal az Indy 500 után Detroit utcáin folytatódott az IndyCar 2024-es idénye, amelynek eddigi talán legőrültebb versenyét hozta a vasárnap. A 100 körös versenyen nyolc sárga zászlós szakasz volt összesen 47 körön, azaz csaknem a táv felén át különböző balesetek miatt, ráadásul a futam egy pontján még eső is megkavarta a lapokat. Rögtön a rajt után történt egy több autót érintő tömegincidens, majd a későbbi balesetek közé tartozott a pole-ból induló Colton Herta merész bevetődése Alex Palou ellen; Scott McLaughlin egyszer egyedül állt a falba, később Sting Ray Robbot lökte bele; Romain Grosjeannak Christian Lundgaard ütközött neki az egyik újraindításnál; az Indy 500 immár kétszeres győztese, Josef Newgarden pedig a bokszban is eltalált egy szerelőt – ő és több társa amúgy büntetéseket is kapott a történtekért.

Mindeközben a káoszban mindössze kétszer kereket cserélő Scott Dixon találta magát az élen, aki Long Beachhez hasonlóan remekül osztotta be a hajrában az üzemanyagát, így idei második diadalát aratta, és összetettben is átvette a vezetést Paloutól. Marcus Ericsson végzett a második, a karrierje első dobogóját jegyző Marcus Armstrong pedig a harmadik helyen mögött. Palou csak 16. lett, míg Newgarden többkörös hátránnyal ért célba. Kiemelendő még Theo Pourchaire, aki az Indy 500 kihagyása után egy tizedik hellyel tért vissza az Arrow McLarenhez. Íme, az őrült detroiti verseny videós összefoglalója, alább pedig a végeredménye:

A futam végeredménye:

1. Scott Dixon Ganassi Honda  
2. Marcus Ericsson Andretti Honda 0.8567
3. Marcus Armstrong Ganassi Honda 4.9129
4. Kyle Kirkwood Andretti Honda 6.1249
5. Alexander Rossi McLaren Chevrolet 8.9532
6. Will Power Penske Chevrolet 10.1045
7. Pato O’Ward McLaren Chevrolet 11.4821
8. Felix Rosenqvist Meyer Shank Honda 15.4998
9. Santino Ferrucci Foyt Chevrolet 18.2882
10. Theo Pourchaire McLaren Chevrolet 18.8912
11. Christian Lundgaard RLL Honda 23.3158
12. Agustin Canapino Juncos Hollinger Chevrolet 27.3674
13. Pietro Fittipaldi RLL Honda 28.3686
14. Rinus VeeKay Carpenter Chevrolet 29.4122
15. Graham Rahal RLL Honda 30.1565
16. Alex Palou Ganassi Honda 39.0438
17. Jack Harvey Coyne Honda 46.3377
18. Tristan Vautier Coyne/WR Honda 1 kör /12.3753
19. Colton Herta Andretti/Curb-Agajanian Honda 1 kör /25.2545
20. Scott McLaughlin Penske Chevrolet 1 kör /32.7782
21. Sting Ray Robb Foyt Chevrolet 1 kör /47.0293
22. Linus Lundqvist Ganassi Honda 1 kör /47.3041
23. Romain Grosjean Juncos Hollinger Chevrolet 3 kör /31.2220
24. Kyffin Simpson Ganassi Honda 4 kör /48.9234
25. Helio Castroneves Meyer Shank Honda 5 kör /59.6426
26. Josef Newgarden Penske Chevrolet 6 kör /54.2169
27. Christian Rasmussen Carpenter Chevrolet Kiesett

Kutyamenhelynek nyújtott segítséget Kiss Norbi

Hazánk legnépszerűbb kamionversenyzőjéről köztudott, hogy nagy állatbarát. Kétségkívül a macskák állnak hozzá a legközelebb, ám Sárospatakon bebizonyította, hogy a kutyákat is hasonlóan közel érzi magához. A Zemplén Rally Historic Regularity versenyére érkezve Kiss meglátogatta a város mellett található menhelyet, amelynek működését tetemes mennyiségű állateledellel támogatta.

Raikkönen Hamilton sikeréről: Öh, gratulálok

Az USA Nagydíj leintését követően az F1-es mezőny nagy részét megkérték, kommentálja Lewis Hamilton hatodik világbajnoki címét. Természetesen a finnek volt a legközömbösebb reakciója.

Raikkönen volt a rajt lesipuskása

Szűk, de használható rést talált az USA Nagydíj rajta során tülekedő mezőnyben Kimi Raikkönen, aki a szörnyen sikerült időmérő edzést követően a tizenhetedik pozícióból indulva hamar a tizenegyediken találta magát.

Fotó: DPPI

Ez volt eddig a top 10 Verstappen-ütközés ebben a szezonban

Nem mindegyiknél volt ő a hibás, de ha valakiről készül egy "top 10 ütközés ebben a szezonban" videó, az már jelent valamit.

Michelisz szerint akár magyar pilóta is nyerheti a hétvégi nyíregyházi ERC-futamot

Péntektől vasárnapig rendezik a magyar és az Európa-bajnokság közös ralis szezonzáróját, a nyíregyházi Rally Hungaryt, ezzel kapcsolatban pedig Michelisz Norbert, hazánk talán legmagasabban jegyzett autóversenyzője is megszólalt. Michelisz szerint a pályaismeret kiemelten fontos ebben a szakágban, ez pedig komoly esélyt ad a magyar pilótáknak és szerinte elképzelhető az is, hogy akár valamelyikük megnyerje az Európa-bajnoki megmérettetést - ahol a nemzetközi mezőny sztárjai is itt lesznek, hiszen az ERC bajnoki címe most dől el.

"Tudom, hogy fontos számukra ez a futam, tudom, hogy nagyon jó pilóták, úgyhogy meglepetést várok. Sok szerencsét nekik" - idézi Michelisz szavait az ERC hivatalos honlapja. "Én a hazai raliversenyemen, a Mecsek Ralin ott voltam, nagyon élveztem. Fiatal koromban foglalkoztatott, hogy raliversenyző legyek, mert a nagybátyám ralikrosszozott és ralizott, de aztán az élet nekem mást hozott. Nem tervezem, hogy a közeljövőben ralira váltok, de ha adódik később egy lehetőség, miért ne?"

mi

fotó: dppi

Schumacher vs. Hamilton: csak idő kérdése, hogy mást hívunk mindenidők legjobbjának?

A Hétszeres és a Hatszoros összevetése, jelenlegi állás.

pf1_11

Mit mondott Vettel Hamiltonnak a pódiumceremónia előtt?

Az USA Nagydíjról kieső Sebastian Vettel az elsők között gratulált Lewis Hamiltonnak a brit hatodik világbajnoki címéért. A mikrofonok túl távol voltak a párostól ahhoz, hogy halljuk, miről beszélgettek, ám a német utólag elárulta, az elismerésen túl mi hangzott még el.

"Itt az idő, hogy minél több jó dolgot írj magadról" - utalt Hamilton nagy visszhangot keltő negatív Instagram-bejegyzésére. "Mindent megérdemel az, aki hatodszorra szerzi meg a címet. Ezt mondtam neki. Örülök a sikerének. El kell ismerni, hogy mit ért el a csapatával, hogy mennyire erős volt" - hangzottak Vettel szavai.

vet-ham-usgp1

Hivatalos: Elveszítette üzemanyagpartnerét a McLaren

A wokingi F1-es csapat bejelentette a hírt, amire az utóbbi hetekben számítani lehetett: azonnali hatállyal felbontásra került a Petrobras olajtársasággal kötött együttműködés, amely üzemanyag mellett különböző kenőanyagokkal is ellátta a McLarent. A logók épp a cég hazai futamára, a Brazil Nagydíjra kerülnek le az autókról, ugyanis a Petrobras 64%-ban a brazil kormány kezében van. A vezetőség kihangsúlyozta, nem az istálló teljesítménye miatt léptek ki az eredetileg öt évre aláírt szerződésből.

A McLaren vezérigazgatója, Zak Brown az USA Nagydíj hétvégéjén elárulta, 2020-ban új támogatók bejelentésére készülnek. Hogy melyik társaság váltja a Petrobrast, arról hivatalos hírek egyelőre nem szólnak, pletykák azonban igen.

mclaren-petrobras-2018

Norris egyben megette Vettelt és Ricciardót

Nagy első kört teljesített Lando Norris az USA-ban: Daniel Ricciardót, majd Sebastian Vettelt – akit már ekkor hátráltatott a felfüggesztés, amely kiesését okozta – két egymást követő kanyarban előzte meg. A nyolcadik rajthelyről induló brit már ekkor ötödik volt, végül a hetedik pozícióban ért célba.

 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Ricciardo and Vettel in the space of two corners. Nice @landonorris

Videón az USA Nagydíj legjobb pillanatai

Albon ugratása, Vettel rodeózása, Hamilton ünneplése - ha bármiről lemaradtál a vasárnapi futamon, az F1 összefoglalójában most visszanézheted. (A videó átkattintás után indul el.) 

Hülkenberg: Köszönöm, szép fake news!

Egy német lap, a Motorsport-Total „Forró pletyka: Nico Hülkenberg a DTM-re vált a BMW-vel” címmel számolt be arról, hogy a német kedden bejelentést tesz 2020-as terveiről. Bár a hírt egy olasz forrástól vették át, Hülkenberg azonban hazája sajtótermékére fakadt ki.

„Köszönöm, Motorsport-Total, hogy tájékoztatsz a jövőmről!” – posztolta a közösségi médiában a dühös német. „Legközelebb talán kicsit kevesebb kattintásvadászat?! #FakeNews”

Az USA Nagydíjon tartózkodó kollégánk úgy értesült, Hülkenberg tényleg nem a DTM-be megy, hanem F1-es lehetőség híján az IndyCarban folytatja, ahol az utcai pályákon fog szerepelni. Úgy tűnik, a mi hírünk még nem jutott Hülkenberg fülébe…

A két kiállás volt a nyerő, de még hárommal is kaszáltak nagyot az USA Nagydíjon

A két kiállás bizonyult a kifizetődő taktikának Austinban: Valtteri Bottas közepes-kemény-közepes kombinációval előzte meg az egyszer kiálló, közepest és keményt használó Lewis Hamiltont. A brithez hasonlóan egyszer cserélt, és nyerte meg a középmezőny különversenyét Daniel Ricciardo.

Alexander Albon pedig három kiállásával zárkózott fel a sor végéről az ötödik helyig, több alkalommal is végigelőzve mindenkit: igaz, az első bokszlátogatást kényszerből teljesítette, miután az első kanyarban ütközött.

Rosberg: Úton vagy afelé, hogy a LEGJOBB legyél

Az egykori csapattársak közti, barátinak éppenséggel nem nevezhető kapcsolat ismeretében igencsak hízelgő a poszt, amelyet a 2016-os világbajnok, Nico Rosberg közzétett a közösségi médiában.

„Amikor együtt gokartoztunk, ki hitte volna, hogy egy napon mindketten F1-es világbajnokok leszünk? Te pedig? Már hatodik alkalommal sikerült: úton vagy afelé, hogy a LEGJOBB legyél. Meggyőző! Legnagyobb tiszteletem jár neked: élvezd ezeket a pillanatokat és ünnepelj. Megérdemelted, Lewis Hamilton” – olvasható a Twitteren.

Vettel igazi úriemberként állt Hamilton elé

Emelt fővel viselte az idei vereséget Sebastian Vettel, aki a vasárnapi versenyből kiesve hamar elhagyhatta volna a pályát, ám ehelyett már a pódiumceremónia előtt felkereste Lewis Hamiltont, és az elsők között gratulált neki hatodik világbajnoki címéért.

Kvjatot megint megbüntették, változott a pontszerzők sorrendje

Utólagos öt másodperces időbüntetéssel szankcionálták az USA Nagydíj stewardjai Danyiil Kvjatot, aki a futam hajrájában ütközéssel előzte meg Sergio Perezt a 10. helyért vívott csatában. A módosított eredmény alapján az utolsó pont a bokszutcából rajtoló Pereznek jut, Kimi Raikkönen a 11. helyre kerül, Kvjatot pedig 12.-ként értékelték.

A helyzet ismerős lehet az orosznak, mivel alig egy héttel korábban, a Nico Hülkenberggel való ütközés folyamán a 9. helyezésért járó pontokat veszítette el. A Toro Rossó-s akkor azt mondta, a stewardok megölik a sportot büntetéseikkel.

Három pilóta készül a 100. F1-es futamára

Szokatlanul sokan ünnepelhetnek jubileumot a ma esti USA Nagydíj végeztével: Carlos Sainz, Kevin Magnussen és Max Verstappen ezen a futamon áll századszorra rajthoz a Formula-1-ben. A szária  hetvenéves története során hatvankilencen voltak, akik eljutottak eddig a mérföldkőig, így egy egészen ritka alkalom alakult ki erre a hétvégére. Külön érdekesség, hogy egyikük sem mondható idősnek: Magnussen 27, Sainz 25, Verstappen pedig 22 éves.

2019-mezony-portre

Ha Vettellel fotózkodsz, a Mercedes-sapkától el kell búcsúznod

Terjed a közösségi médiában egy rövid videó, amelyen Sebastian Vettel két, Mercedes-sapkát hordó kisfiúval fotózkodik. Egyiküknek odaadta saját sapkáját – a Mercedes-logóst viszont eldobta hátra. A kisfiú máshogy gondolta, és mindjárt a sapka után futott. 

 
 
 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

And just like magic, watch the hat disappear . x @canalplussport . #F1 #Formula1 #USGP #Vettel #Ferrari #Funny

FORMULA 1® (@f1) által megosztott bejegyzés,

 

A szélesvásznú videón látszik, hogy a sapka olyan messzire szerencsére nem repült:

 

Marc Marquez épp a világ legboldogabb bátyja

A Repsol nagyágyúja már a Maláj Nagydíj leintésénél elmondta nyilatkozatában: második helyénél jobban foglalkoztatja, hogy néhány órával korábban öccse, Alex Marquez bebiztosította a Moto2 világbajnoki címét, ami nem jött könnyen, öt évig próbálkozott a géposztályban. A gyorsasági motoros vb három kategóriájából kettőt nyert Marquez 2019-ben: akárcsak 2014-ben, amikor Alex a Moto3-ban lett bajnok, Marc pedig a MotoGP-ben védett címet.

Egy képen a McLaren négy 2020-as pilótája

Austinban összeállt egy csapatképre a McLaren négy versenyzője, akiket 2020-ra leszerződtettek: az F1-es istálló és a Schmidt Peterson Motorsporttal közös új IndyCar-részleg párosa. Carlos Sainz és Lando Norris társaságában a kép szélén Oliver Askew, mellette Patricio O’Ward láthatók. A McLaren SP fiatal, az IndyCarban rutintalan, de sokra hivatott párost igazolt: O’Ward és Askew nyerték meg az elmúlt két évben a nevelőkategóriát, az Indy Lightsot.

Hollywood, NASCAR, NASA: Megadták a módját az USA Nagydíj felvezetésének

Az Egyesült Államok nagydíja előtt a megszokottnál is több – és nagyobb szabású – programot rendeznek az F1-esek részvételével. A legnagyobb durranás kétségtelenül a Los Angeles-i parádé volt a Hollywood Boulevardon:

 

Grosjean és Magnussen a Haas NASCAR-autóját próbálhatták ki az austini pályán:

Ha pedig Texas, a Toro Rosso párosát a NASA főhadiszállására, Houstonba vitték, ahol Kvjat a Nemzetközi Űrállomás parancsnokával telefonált: