Steward
Balogh Tamás
DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak JOHNNYBET
2021. július 31. szombat
F1

Ne maradj le semmiről a Francia Nagydíjon!

Motorsport-szempontból egészen brutális hétvége elé nézünk, sok esetben két dolgot is érdemes lenne figyelni egyszerre - összeszedtük a menetrendet és a tv-közvetítéseket.

Formula-1, Paul Ricard

Formula-3, Paul Ricard

Formula-E, Puebla

MotoGP, Sachsenring

IndyCar, Road America

DTM, Monza

TCR Europe, Zandvoort

Pure ETCR, Vallelunga

 

Péntek

9:55-10:40 MotoGP, első szabadedzés (Aréna4)

10:05-10:50 Formula-3, szabadedzés

11:30-12:30 Formula-1, első szabadedzés (M4 Sport)

12:30-13:00 TCR Europe, első szabadedzés

13:00-13:45 DTM, első szabadedzés

13:50-14:20 Formula-3, időmérő

14:10-14:55 MotoGP, második szabadedzés (Aréna4)

15:00-16:00 Formula-1, második szabadedzés

16:10-16:55 DTM, második szabadedzés

16:40-17:10 TCR Europe, második szabadedzés

23:00-23:45, IndyCar, első szabadedzés

 

Szombat

9:55-10:40 MotoGP, harmadik szabadedzés (Aréna4)

10:10-10:55 Formula-3, első futam (13:00-tól M4 Sport)

10:30-10:50 DTM, első időmérő (Digisport 1)

11:00-11:35 TCR Europe, időmérő

12:00-13:00 Formula-1, harmadik szabadedzés (M4 Sport)

13:30-15:00 DTM, első futam (Digisport 1)

13:30-14:00 MotoGP, negyedik szabadedzés

14:10-14:50 MotoGP, időmérő (Aréna4)

15:00-16:00 Formula-1, időmérő (Duna)

15:00-15:45 Formula-E, első szabadedzés

16:40-17:25 Formula-3, második futam

17:00-17:45 IndyCar, második szabadedzés

17:15-17:45 Formula-E, második szabadedzés

17:20-17:50 TCR Europe, első futam

19:00-20:00 Formula-E, első időmérő

20:30-21:45 IndyCar, időmérő

23:00-23:50 Formula-E, első futam (Eurosport 1)

23:30-24:00 IndyCar, utolsó edzés

 

Vasárnap

11:00-11:40 Moto3, futam (Aréna4)

11:00-11:20 DTM, második időmérő (Digisport 1)

11:40-12:25 Formula-3, harmadik futam

12:20-13:05 Moto2, futam (Aréna4)

13:10-13:40 TCR Europe, második futam

13:30-15:00 DTM, második futam (Digisport 1)

14:00-14:45 MotoGP, futam (Aréna4)

15:00-17:00 Formula-1, futam (M4 Sport)

15:15 Pure ETCR 1-2. futam (Sport 2)

16:15-17:00 Formula-E, harmadik szabadedzés

17:00-18:00 Formula-E, második időmérő

18:40 IndyCar, futam (Aréna4)

23:00-23:50 Formula-E, második futam (Eurosport 1)

 

Ha ismerőseid figyelmébe ajánlanád a cikket, megteheted az alábbi gombokkal:
Olvastad már?