Mivel az üzenet ezúttal közvetlenül Schumacher menedzserétől érkezett, a benne írottakat fenntartások nélkül kezelhetjük.
"Michael állapota javulni kezdett" - írta Kehm. "Pillanatokra a tudatosság és az ébredés jeleit mutatja. Mind mellette állunk ez a hosszú és nehéz küzdelem során a grenoble-i kórház orvosaival együtt, és továbbra is bizakodóak maradunk."

"Szeretnénk megköszönni a folyamatos együttérzést. Egyúttal ismét mindenki megértését kérjük azt illetően, hogy nem szándékozunk további részleteket közzé tenni. Ez azért szükséges, hogy megvédjük Michael és a családja magánéletét, és hogy az orvosi csapat teljes odafigyeléssel dolgozhasson."
Schumacher a december 29-i síbalesete következtében már több mint három hónapja fekszik kómában a grenoble-i kórházba.