DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2026. június 26. péntek
F1

Kehm: Schumacher ""az ébredés jeleit mutatja"

Sabine Kehm legújabb közleményében végre pozitív változásról számolt be Michael Schumacher állapotával kapcsolatban. A menedzser elmondása szerint a balesete után kómába került hétszeres világbajnok egyes pillanatokban már az ébredés jeleit mutatja.

Mivel az üzenet ezúttal közvetlenül Schumacher menedzserétől érkezett, a benne írottakat fenntartások nélkül kezelhetjük.

 

"Michael állapota javulni kezdett" - írta Kehm. "Pillanatokra a tudatosság és az ébredés jeleit mutatja. Mind mellette állunk ez a hosszú és nehéz küzdelem során a grenoble-i kórház orvosaival együtt, és továbbra is bizakodóak maradunk."



"Szeretnénk megköszönni a folyamatos együttérzést. Egyúttal ismét mindenki megértését kérjük azt illetően, hogy nem szándékozunk további részleteket közzé tenni. Ez azért szükséges, hogy megvédjük Michael és a családja magánéletét, és hogy az orvosi csapat teljes odafigyeléssel dolgozhasson."

 

Schumacher a december 29-i síbalesete következtében már több mint három hónapja fekszik kómában a grenoble-i kórházba.
Ha ismerőseid figyelmébe ajánlanád a cikket, megteheted az alábbi gombokkal: