A nyolcmilliós kattintásszámot a bemutató 24 óra leforgása alatt érte el, ez azt jelenti, hogy a weboldal már 12 millió látogatónál jár év kezdete óta. összehasonlításként, 2013-ban az összes letöltés száma kevesebb volt, mint 12 millió.
Az új konstrukció nevéről szóló szavazásban egymillióan vettek részt, a Twitteren pedig 9,6 millió bejegyzést láttak el #F14T címkével, egy ideig ez állt a trendek élén Olaszországban és Spanyolországban. Időközben a Facebookon a Scuderia 3,6 millió rajongónál jár, a frissen bemutatott autóval kapcsolatos posztokat pedig összesen több mint százezren kedvelték.

Ha országok szerint nézzük, az élen nagy előnnyel Olaszország áll, utána jön Spanyolország, az Egyesült Ãllamok, Nagy-Britannia és Finnország. A listán 219 ország szerepel, A-tól (Aland-szigetek, Finnország autonóm területe) Z-ig (Zimbabwe).
Az érdeklődőknek nem kell sokat várniuk, és megtudhatják, hogyan teljesít a pályán az F14T: a vörös-fekete autó Franciaországot és Spanyolországot szeli át Jerez de La Frontera felé tartva, a csapat pedig repülővel érkezik Bolognából, hogy részt vegyenek a kedden induló teszten.