DIGITÁLIS MAGAZIN Pontállások Versenynaptárak
2025. december 31. szerda
F1

Vettel volt a leggyorsabb a harmadik edzésen is

Sebastian Vettel volt a leggyorsabb a Szingapúri Nagydíj harmadik szabadedzésén, egyedül Grosjean tudott közel kerülni a némethez az időmérő előtt. Mögöttük a Ferrarik és a Mercedesek.

A Szingapúri Nagydíj harmadik szabadedzésén kiderült, hogy a Red Bull riválisai ledolgozták pénteki hátrányukat. A Red Bull volt a két leggyorsabb autó a keményebb Pirelli keveréken, Mark Webber 1:46.220-as idejével 0.079 másodperc előnyre tett szert német csapattársával szemben. Lewis Hamilton azonban csak 0.2 másodperccel volt lassabb, amely komoly javulást jelent a második szabadedzés után.

A szuperlágy keveréken ismét sokat javult a sebesség, Grosjean került az élre 1:44.364-es idővel. Vettel 1:44.173-mal válaszolt, 0.191 másodperccel előzte meg francia riválisát, míg Webber forgalomba került és csak a negyedik lett a Mercedes pilótája, Nico Rosberg mögött.



Hamilton az ötödik helyen zárt megelőzve Fernando Alonsót.

A spanyol pilóta mögött a McLaren pilótája, Sergio Perez végzett. Nico Hülkenberg ismét reménysugarat csillantott meg a Saubernek, a nyolcadik lett, Jenson Button és Felipe Massa fért még be az első tízbe.

Miközben Grosjean jól teljesített, csapattársa, Kimi Räikkönen csak a 12. lett, a szuperlágy keveréken futott köre nem sikerült jól.

A Szingapúri Nagydíj időmérő edzése helyi idő szerint 21 órakor veszi kezdetét.

A 3. szabadedzés végeredménye:

//$(document).ready(function(){ $("#post_text p:has(img)").addClass("nomargin"); }); $(document).ready(function(){ $("#post_text p:has(iframe)").addClass("nomargin"); }); // 20150310 //$("#post_text .post-img-title").prev('p.MsoNormal').css( "cssText", "line-height:0!important; margin-bottom:0;" ); $("#post_text .post-img-title").prev('p.MsoNormal').addClass( "imgtext" ); //$("#post_text .post-img-title").css( "cssText", "margin-bottom:0px;" ); $("#post_text .post-img-title").addClass( "imgtext_m0" ); //$("#post_text .post-img-title").next('p.MsoNormal').css( "cssText", "margin-top:10px;" ); $("#post_text .post-img-title").next('p.MsoNormal').addClass( "imgtext_mt10" );
Ha ismerőseid figyelmébe ajánlanád a cikket, megteheted az alábbi gombokkal:
© 2025 Formula.hu - Minden jog fenntartva!  |  Fejlesztette: insource.hu