2024. március 30. szombat

TuránMotorsport

Küzdős második hely a Székesfehérvár-Veszprém Ralin

Megtört a pechszéria, ugyanis Turán Frici és Bagaméri Laci felért az ORB összetett második helyére a murvás Székesfehérvár-Veszprém Ralin. Az összeszokott versenyzőpáros sokáig vezette a mezőnyt a Volkswagen Polo GTI R5-tel, majd egy műszaki hiba következtében több mint egy perces hátrányból jött fel a dobogós második helyre.

Tempós autózás és kicsúszás a Mecsek Ralin

Nagy küzdelmet, izgalmas gumitaktika párbajt és tempós versenyzést hozott az idei Mecsek Rali. A pécs környéki pályákon Turán Frici és Bagaméri Laci mindent megpróbált a Volkswagen Polo GTI R5-tel, hogy felérjen a dobogóra, végül azonban a mecseki erdő állította meg a párost.

A kedvenc versenyükkel folytatják Turán Friciék

Június 25-26. között a Pécs környéki Mecsek Ralival folytatódik a Magyar Országos Rallye Bajnokság. A kétnapos versenyen természetesen Turán Frici és Bagaméri Laci is rajthoz állnak a Volkswagen Polo GTI R5-tel.

Küzdelmes versenyzés és pontszerzés a Salgó Ralin

Turán Frici és Bagaméri Laci tempósan kezdték a kétnapos Salgó Ralit és küzdelmekben gazdag versenyhétvégét zártak a Salgótarján környéki pályákon. A páros a harmadik gyorsasági szakaszt követően egy defekt miatt ugyan hátrébb csúszott az összetettben, de végül a pontszerző 5. helyre hozta be a Volkswagen Polo GTI R5-öt.

Salgó Rali: Csak előre!

Turán Frici és Bagaméri Laci nagy lendülettel készülnek a Magyar Országos Rallye Bajnokság következő futamára, a Salgó Ralira, amelyet június 4-5. között rendeznek Salgótarján környékén. Friciék előtt ismételten csak egy cél lebeg a Volkswagen Polo GTI R5-tel: csak tempósan előre!

Eger-Ózd Rali: Ismét több napos viadal, újra nézők előtt

Turán Frici és Bagaméri Laci május 14-16. között hosszú idő után ismét szurkolók előtt versenyezhet Volkswagen Polo GTI R5-tel a Magyar Országos Rallye Bajnokság következő fordulójában, a rendhagyó Eger-Ózd Ralin.

Minden idők legerősebb magyar bajnoksága vette kezdetét

Fordulatokban és látványos pillanatokban nem volt hiány a Miskolc Ralit helyettesítő, szezonnyitó I. Boldogkő Ralin, ahol Turán Frici és Bagaméri Laci a nemzetközi élmenőkkel is felvették a ritmust.

Turán Friciék voltak a leggyorsabbak az orfűi tesztversenyen

Jó ómen lehet a jövő hétvégi I. Boldogkő Rali előtt, hogy Turán Frici és Bagaméri Laci nyerték a vasárnapi Orfű Rali teszt kategóriáját, ahol a Volkswagen Polo GTI R5-tel Grzegorz Grzyb-et és Hadik Andrást is megelőzték.

Nemzetközi élmenőkkel szállnak harcba a bajnoki címért Turán Friciék

A Turán Motorsport összeszokott párosa, Turán Frici és Bagaméri Laci az idei, hétfutamosra tervezett rallye szezonban is az abszolút bajnoki címért hajtja a megújult Volkswagen Polo GTI R5-öt. A versenyzők élesben a hétvégi orfűi teszten avatják fel a versenygépet.

Turán Friciék magabiztos fölénnyel nyerték a Mikulás Ralit

Nagy küzdelmet és az utolsó másodpercekig tartó izgalmakat hozott a magyar rali bajnokságot záró Mikulás Rali. A Next Auto Polo GTI R5-tel versenyző Turán Frici és Bagaméri Laci végig vezették a mezőnyt és magabiztos győzelmet arattak.

Turánék az összetett második helyre érkeztek

Turán Frici és Bagaméri Laci izgalmas szombatot zárt a Rally Hungary versenyén, ahol a magyar bajnoki futam mellett az európa-bajnoki értékelésben is rajthoz állt a páros a Volkswagen Polo GTI R5 versenyautóval. A Turán Motorsport összeszokott párosa végül a Magyar Bajnokság értékelésében a negyedik helyen zárta a futamot, míg az ERC értékelésben a három legjobb magyar páros között végzett.

Az év futamára készülnek Turán Friciék a Rally Hungary-n

Újra visszatér Nyíregyházára és a Zemplén térségébe az év legjobban várt ORB futama, a Rally Hungary, ami egyben Európa-bajnoki futam is, így még nagyobb presztízsnek örvend. A háromnapos versenyen természetesen a tavalyi győztes páros, Turán Frici és Bagaméri Laci is rajthoz állnak a Volkswagen Polo GTI R5-tel, hogy újra felvegyék a harcot az elit mezőnnyel.