Tereprali

Varga Racing Team: Szokatlanul nehéz nap Chegaga dűnéin

Soha nem kapott még akkor leckét sivatagi pályafutása során a Varga Racing Team párosa, mint amekkorát a 2024-as Africa Eco Race harmadik szakasza tartogatott számukra Chegaga dűnéin.

Gyász: Elhunyt a háromszoros Dakar-győztes

René Metge a nyolcvanas években háromszor is megnyerte a viadalt, hatszor indult Le Mans-ban is. Nyugodjon békében!

Túl az Africa Eco Race nyitószakaszán a Varga, Toma páros

Teljesítette a 2024-es Africa Eco Race nyitószakaszát Marokkóban a Varga Racing Team párosa, akik az 5. helyen végeztek az autósok között.

Kamionnal is rajthoz állhat a Dakaron Stephane Peterhansel?

Mr. Dakar a sivatagi száguldás legsikeresebb versenyzője több kategóriában és összesítve is. Nem zárja ki, hogy nekivág egy új kalandnak.

Jön a Dakar és az Africa Race: íme a sivatag magyar indulói

Két szenzációs sivatagi verseny is elindul a következő hetekben, és mindkettőn szurkolhatunk magyaroknak. Nézzük, hogy kiknek.

Sártengerben zajlott a szezonzáró tereprali verseny

A 2023-as Raid of the Champions győztese Molnár Balázs és Molnár Gabriella párosa lett, a második helyet Trébitsch Miklós és Nagy Attila szerezte meg, míg harmadikként Miklós Csaba és Horn Albert ért célba.

Drasztikus körülmények a Raid of the Championson

A Raid of the Champions első napjának abszolút legjobb idejét Kéry Szilveszter és Bartha Barbara futotta meg, mögöttük a lengyel páros Karol Lenkiewicz és Tomasz Janik végzett, harmadikként pedig Trébitsch Miklós és Nagy Attila ért célba.

Szoros küzdelem várható az évadzáró finálén

A mai napon az adminisztratív átvétellel kezdetét veszi a Raid of the Champions, a Révész Tereprally Országos Bajnokság és az FIA Közép-Európai Zóna Bajnokság zárófutama.

Az utolsó összecsapás: jön az évadzáró terep-rallye verseny, a Raid of the Champions

A hatfordulós magyar bajnokság utolsó megállójaként 2023. november 2-4-ig kerül megrendezésre a Raid of the Champions, amely a Révész Tereprally Országos Bajnokság mellett az FIA Közép-Európai Zóna Bajnokság zárófutamaként is szolgál. A 64 fős mezőnyben komoly csatákra számíthatunk, hiszen sem T1, sem T4 NAT kategóriában nem dőlt még el a bajnoki cím sorsa.

Élmezőnyben a magyarok a Balkan Offroad Ralin

Felejthetetlen egy hetet zártak le a résztvevők a 11. Balkan Offroad Ralin, mely tele volt kihívásokkal, meglepetésekkel, komoly offroad terepekkel és élménydús pillanatokkal.

Minden idők egyik legszorosabb csatáját hozta a Baja Satu Mare

Rendkívül szoros küzdelemben a Mészáros – Szőke páros szerezte meg a győzelmet a harmadik Baja Satu Marén. A motorosok között a szlovákiai Bodor Róbert nyert.

Magyar siker a Riverside Baján

Nyolcadik alkalommal rendezték meg a Közép-Európai Zóna Bajnokság és a Nyílt Magyar Tereprali Bajnokság második futamát, a Riverside Baját.