KissNorbert

Mézkóstolás, faültetés, macskasimogatás: Kiss Norbert és a főispán közös állatok világnapi programja Kápolnán

Macskasimogatásra, faültetésre, valamint mézkóstolásra és vásárlásra várják idén az állatok világnapján az állat és természetvédelem kedvelőit Kápolnán a Macskaárvaházban.

Kiss Norbert Csehországban is megállíthatatlan volt

Szombaton még „csak” egy győzelmet és egy negyedik helyet gyűjtött Mostban a címvédő magyar, a vasárnapi esőben viszont mindkét futamot behúzta.

Kiss Norbi egy Sea-Doo Explorer Próval akarja felfedezni a Dunát Ulmtól Pestig

Megvan a jövő nyári terv a kamionversenyző számára: jetskivel akar végigmenni a Dunán Budapesttől Ulmig a legszebb kikötőkben megpihenve.

Önkéntes nap a Macskaárvaházban

Nyírnál füvet Kiss Norbival, takarítanál Bunyós Pityuval, mosnál padlót a Szurkolókkal? Akkor augusztus 8-án Kápolnán a Macskaárvaházban a helyed!

Sportolók az állatvédelemért Orosházán

Kézilabdázók, RC bajnokok, digitális versenyzők és sokan mások fogtak össze, hogy az állatvédelmet népszerűsítsék Orosházán – természetesen Kiss Norbinak is volt köze az akcióhoz!

Sorsfordító: Még a csilláron is a lógtak!

Annyi érdeklődő gyűlt össze, hogy sokan állva kényszerültek végignézni a Kiss Norbi állatvédelmi munkájáról készült Sorsfordító című filmet, a díszbemutatón Budapesten, a Cirkó Gejzír moziban.

Film készült a Kápolnai Macskaárvaház „Zöld Pokolba” készülő, Sarudon pihenő önkénteséről, Kiss Norbiról

Kirándulóhajót vezetett, hucul lovakat simogatott, megkóstolta a Sulyom Tájétterem vegán finomságait. Ennyi fért bele abba a fél napos kiruccanásba, amit Kiss Norbi párja, Márti társaságában engedélyezett magának nürburgringi futama előtt.

Kiss Norbert idei nyolcadik győzelmét aratta!

Folytatódott Poznanban a 2023-as kamion Európa-bajnokság versenyhétvégéje. A Révész Racing négyszeres Európa-bajnoka, Kiss Norbert a szombati győzelem után vasárnap is a leggyorsabb volt.

Nyomás Perezen, pucér Bottas, Német Nagydíj – szombati F1-es hírek

Még Verstappen is bízik a szorosabb versenyben, Ricciardo teljesítményét méri fel a Red Bull a gumiteszten, újabb részlet Hamilton szerződéséről.

Kiss Norberté az első győzelem Poznanban

Poznanban megkezdődött a 2023-as kamion Európa-bajnokság újabb versenyhétvégéje. Az új versenypályán a magyar pilóta 1:56:639-es idővel megszerezte az első rajtkockát.

4/4 győzelmet aratott a hétvégén Kiss Norbert

Nem volt ellenfele a Slovakia Ringen Kiss Norbertnek: négyből négy győzelemmel és kettőből két pole-lal zárta a Kamion-Eb hétvégéjét.

Kiss Norbi: Pole után két győzelem szombaton

Megállíthatatlan volt a négyszeres Európa-bajnok a szlovákiai forduló első napján: az időmérőt és mindkét futamot behúzta, s vezet összetettben.