HidegÁdám

Hideg Ádám negyedik helyet villantott első OK-s versenyén

A szeptemberi OKJ világbajnokságon megszerzett második helyezése után először állt rajthoz Hideg Ádám a WSK Final Cupon, az olaszországi Sarnóban. A HUMDA Academy versenyzője és a Sodikart gyári csapata is a jövő évi felkészülésnek szánta a versenyt. Ehhez képest egy előfutam 4. és egy döntő 12. helyezéssel sikerült elég nagyot villantaniuk.

A Formula-4-et veszi célba a gokart-vb magyar ezüstérmese

Történelmi sikert ért el nemrég Hideg Ádám az FIA gokart-világbajnokságán, ahol másodikként ért célba a döntőben. Jövőre kategóriát lépne, 2024-ben pedig már Formula-4-ben szerepelne.

Hideg Ádám második lett az FIA gokart-világbajnokságon

A magyar gokartsport legnagyobb sikerét érte el Hideg Ádám a sarnói FIA gokart-világbajnokság OKJ kategóriájában, ahol hatalmas küzdelemben szerezte meg a második helyet. A HUMDA Academy 14 éves versenyzője ezzel az első magyar lett, aki FIA gokart-világbajnokságon dobogóra állhatott.