2024. március 28. csütörtök

BrunoSenna

F1-Archív: Schumacher mozgatja a pilótapiacot

Megértő Senna, pesszimista Trulli, teljes 2004-es rajtrács, gyermekáldás elé néző Barrichello, csapatot vásárló négyszeres világbajnok, kritikus létszám. Ez történt az elmúlt 20 évben február 13-án.

Bruno Senna McLarennel versenyez 2015-ben

Nevében összeáll egy legendás páros: az F1-et is megjárt, jelenleg pedig a Formula-E-ben versenyző Bruno Senna 2015-ben a McLaren GT-csapatát erősíti majd, adta hírül a wokingi alakulat.

Közös kiállítás nyílt Sennáról és Del Pieróról

Olaszországban az emberek két dologért rajonganak a legjobban: a technikai sportokért és a labdarúgásért. A torinóiak számára a Juventus jelenti a csapatot, Alessandro Del Piero pedig a legnagyobb hőst. Hozzá csak egyvalaki érhet fel a szemükben: Ayrton Senna.

Formula E: Senna-Prost csata és Bird-győzelem

A Formula E történetének második versenye még izgalmasabban és fordulatosabban alakult, mint az első. A malajziai Putrajaya szűk utcai pályáján számtalan ütközés, bukás, látványos csata és előzés történt, míg Daniel Abt egy eltérő stratégiával csempészett izgalmakat a versenybe. Sam Bird fantasztikus teljesítménnyel nyert, míg a 18-19. helyről rajtoló Lucas di Grassi és Sebastien Buemi a leintésig a 2-3. helyre jött előre.

Hogyan kedvelték meg a brazilok Hamiltont?

A brazil F1-es rajongók mindig is híresek voltak szenvedélyességükről és hazai versenyzőik iránt érzett szeretetükről. Ám az utóbbi évek során furcsa módon egy britet is szívükbe zártak.