2024. május 19. vasárnap

Tereprali (TR) hírek

A rekordok versenye jön Nyirádon

A tavalyihoz képest megduplázódott számú nevező indul a 2018-as Hídépítő Raid of the Champions tereprali szezonzárón, a mezőnyben hét hölgy is ott lesz a rajtnál.

Ismét felzúgnak a motorok a vörös katlanban

Újra sorsdöntő viadalra kerül sor november 9-11. között a Nyirádi Motorsport Centrumban: megint együtt dübörögnek a vörös katlan arénában egy versenyhétvégén a tereprallye, a short track, a quad és...

Cseh győzelem született Gyulán

Az autósok között a cseh Zdenek Porizek – Pavel Vaculik páros nyerte a HOFEKA Kupát, a hazai tereprali bajnokság negyedik és a Közép-európai Zóna Bajnokság kilencedik futamát Gyulán.

Fordulatos nap után Porizek az élen Gyulán

A hazai tereprali-bajnokság negyedik és a Közép-európai Zónabajnokság kilencedik futamának szombati versenynapja után az autósoknál a cseh Zdenek Porizek áll az élen.

Izgalmas prológgal indult a HOFEKA Kupa

Az autósoknál a szlovák Juraj Ulrich, a motorosoknál Hodola Richárd, a side-by-side-osok között Kovács György, a kamionosoknál pedig Kovács Miklós vezet Gyulán a HOFEKA Kupa pénteki prológja után, amely rövidége ellenére több egység számára is tartogatott kalandokat.

Újra a Viharsarokban a Qualisport Racing

Egy évnyi szünet után újra tereprali-futamot rendeznek Gyulán, ebből pedig a Qualisport Racing kamionos egysége sem maradhat ki.

Gyula újra várja a terepralisokat

Egy év kihagyás után, 2018. szeptember 14-16. között újra vendégül látja a hazai tereprali bajnokság és a Közép-európai Zóna Bajnokság mezőnyét Gyula városa.

Legjobb magyar csapatként végeztek Lallerék

Szombaton késő délután célba ért a HunGarian Baja mezőnye, benne az IOBC sorozat magyar motorosaival. Természetesen a Laller Racing Dakar Team is ott volt abban a közegben, ahol...

Tarolt a Laller Racing a Riverside Baján

A tegnapi maratoni szakasszal véget ért a Riverside Baja, amelyen Kárpáti Péter győzött, Horváth Lajos pedig a második helyet szerezte meg.

Riverside Baja: Zapletal legyőzhetetlen volt

Nagy izgalmakkal ért véget Magyargencsen a Nyílt Magyar Tereprali Bajnokság futama, a Riverside Baja. A verseny hőse a Dakart többször teljesítő Miroslav Zapletal volt, aki minden szakaszt megnyert.

Riverside Baja: Zapletal vezet az első napon

Már az első nap igazolta, hogy igenis érdemes kilátogatni Magyargencsre, ahol pénteken elrajtolt a Közép-Európai Zóna Bajnokság és a Nyílt Magyar Tereprali Bajnokság következő futama, a Riverside Baja.

A legerősebb mezőny lesz Riverside Baján

Rajtol a Közép-Európai Zóna Bajnokság és a Nyílt Magyar Tereprallye Bajnokság következő futama, a Riverside Baja. A verseny színvonaláról sokat elárul, hogy a mezőnyben több dakaros pilóta is indul.