Sebastian Vettel: "Egy erős nap volt ez a számunkra és semmi probléma sem adódott az autónkkal. Még mindig sok tanulni valónk van azonban a megbízhatósággal és a beállításokkal kapcsolatban, így fontos volt, hogy sok kört tegyünk meg és semmi problémánk se adódjon."

Daniel Ricciardo: "A második szabadedzésem jobban sikerült, mint az első. Az első szabadedzésen egy kicsit oda-vissza játszottunk néhány dologgal az autón, de este már sokkal jobb volt minden és sikerült előrelépnünk. Még sok mindent kell tennünk, de összességében nem volt egy rossz nap a mai, ennek ellenére azonban még nagyon sok hely van a fejlődésre."