"Igen. Természetesen, természetesen, természetesen" - nyilatkozta a Herald Sunnak.
A Formula-1 irányítója elmondta, az új szerződést aláírják, amint az ügyvédek átnézik a papírokat.
Ecclestone kijelentése azt követően érkezett, hogy a kormányzat kijelentette, a versenyt szervezők jobb pénzügyi feltételeket szeretnének elérni.
A 83 éves üzletember beismerte: "Ne aggódjanak, a szerződés megkötésre kerül."
Ecclestone hozzátette, a kormányzatnak nem kell aggódnia a Formula-1-et érintő pénzügyek miatt.
"Azt hiszem minden rendben van. Néhány kisebb darabnak kell a helyére kerülnie. Rendben lesz a szerződés."
Ecclestone: Szeretnénk hosszabbítani Melbourne-nel
https://formula.hu/f1/2014/03/03/ecclestone-szeretnenk-hosszabbitani-melbourne-nel 2014-03-03 07:47:00 2014-03-03 07:47:00
Bernie Ecclestone elmondta, bízik benne, hogy Melbourne jelenlegi szerződésének 2015-ös lejárta után is a versenynaptárban fog szerepelni.