Sergio Perez:
"Jó érzés ismét egy teljes napot dolgozni és ilyen sok kört teljesíteni. Ez volt Melbourne előtt utolsó napom az autóban és pozitív érzéseim vannak. A mai beállítási munka nagyon hasznos volt, mert különböző dolgokat próbáltunk ki, amelyek jobb irányt mutatnak az első versenyre. Minden a tervek szerint haladt, sikerült délután minden tervezett hosszú etapunkat elvégezni."
Andrew Green, műszaki igazgató:
"Ismét ez mozgalmas nap volt, sok kilométert teljesítettünk és sokat tanultunk. A délelőtti program során különböző beállításokat értékeltünk ki, amely segíteni fog a melbourne-i döntések meghozatalában. Az ebédszünet után a rendelkezésünkre álló gumikeverékeket próbáltuk ki. Fontos volt Sergio számára, hogy két erős napot töltsön el az autóban, jól érezze magát benne és versenyre kész állapotba hozza magát Melbourne-re."
Nico Hülkenberg vezeti a csapat autóját szombaton és vasárnap.
Force India: Perez utolsó napján a leggyorsabb volt
https://formula.hu/f1/2014/02/28/force-india-perez-utolso-napjan-a-leggyorsabb-volt 2014-02-28 17:23:00 2014-02-28 17:23:00
A Sahara Force India második tesztnapját is teljesítette a héten Bahreinben, Sergio Perez ismét az élen zárta a gyakorlást a VJM07-tel.